MS-03 Elektrikli Şömine


Mira Heating elektrikli şömineler ile ısınırken evinize,dış mekanınıza estetik ve zerafet katın. Üstelik elektrikli şömine ısıtıcılar uzaktan kumandalı ve ısı kademeli. Mira Heating elektrikle çalışan şömineler dağınık, maliyetli veya zaman alıcı kurulum gerekmez.Kutusundan çıkarır çıkarmaz kullanıma hazırdır.

Elektrikli Şömine Neden Almalısınız?

Gerçek bir gaz veya odun ateşinin görünüşünü ve hissini taklit eden bir elektrikli ısıtıcı ile elektrikli bir şömine, geleneksel bir şöminenin pisliği ve stresine karşı modern bir alternatif haline geliyor.Odun yakma veya gaz ısıtıcılarına kıyasla, elektrikli ısıtıcı veya elektrikli şömine daha az enerji ve ısı üretmek için malzeme gerektirir. Bir düşünün: odun yok, karışıklık yok, stres yok. Basit, temiz elektrik!

Bir elektrikli şömine satın alarak, eviniz için sessiz ve verimli bir ısıtma çözümü seçmekten daha fazlasını yapıyorsunuz - doğal kaynakları yakmayı reddeden ve atmosfere zararlı gazlar yayarak çevreye yardım sözü veriyorsunuz.

Geleneksel odun şöminesi, kusursuz bir görünüm elde etmek için muazzam miktarda planlama ve inşaat gerektirir. İdeal konumu seçmeniz, bir baca takmanız ve ardından bir kez bozulmamış duvarınıza bir delik açılmasını izlemeniz gerekir. Dahası, tüm bu zorluklardan sonra, onu her kullanışınızda sürekli olarak temizlemek zorunda kalacaksınız.Mira Heating elektrikli şömine kutusundan çıkarır çıkarmaz yaşam alanınıza yerleştirip, onu hemen çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Araştırmalar, geleneksel (odun)şöminelerden üretilen ısı enerjisinin yüzde 50'sinin atmosfere emildiğinde kaybolduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, elektrikli ısıtıcılar, enerji doğrudan bir ısı kaynağına dönüştürüldüğü için, çok az enerji harcanmasını sağlar.

Ayrıca, elektrikle çalışan şöminelerin stabil çalışması için hiçbir şeye ihtiyacı yoktur. Mira Heating MS-03 elektrikli şömineyi fişe takıp, güç tuşuna basın. Isıtma başlar. Hepsi bu!  Kışın odun aramak ya da soğukta odun mu kesmek istiyorsunuz? Bu, hiç iyi bir fikir değil.

MS-03 ODUNLU ELEKTRİK ŞÖMİNE ÖZELLİKLERİ

  • Güç: 750 W / 1500 W
  • Boyutlar: 584 x 180.5 x 470 mm

Ürün Açıklamaları

  • 2 kademe ısı ayarı
  • 4 kademe alev parlaklık ayarı
  • Zamanlayıcı ayarı 30dk - 7.5 saat
  • Uzaktan kumandalı

0
0
0
0

Destek ve Hizmet

Türkiye'nin her yerine yaygın teknik servis ağı. Müşterilerimizin önerileri bizim için önceliktir.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için daima müşteri memnuniyeti önmilidir. ARGE çalışmalarımızı bu doğrultuda devam ettirmekteyiz.

Güven ve Kalite

Yıllardır ısıtma sektöründe hizmet vermekteyiz, iç ve dış teknolojileri yakından takip ederek sizlere son teknolojik ürünler sunmaktayız..