HF10 Doğalgazlı Şömine


Mira doğalgazlı şöminelerde çok ayrıcaklı bir ısınma deneyimi yaşarsınız. Evinizde,villanızda üstün ısıtma çözümü sağlayan son derece şık bir gazlı şöminedir.Evinize alevlerin tutklu gücünü getir, yaşam yeriniz daha çekici bir ortama dönüşür. Doğalgazlı şöminenin getirdiği huzuru sevdiklerinizle dilediğiniz zamanda ayrıcalıklı hissedin!  Hermetik  baca (iki boru sistemi) ile siz ve sevdikleriniz güvende. İç borudan baca gazları dışarı çıkarken ,dış  borudan yanma için gerekli oksijen yanma haznesi içerisine girer.

Emniyetlidir, alevin sönmesi halinde alev algılayıcı sistem gaz valfini otomatik kapatır.

Uzaktan kumanda ve 3 kademeli alev boyu ayarlama konforu ile istediğiniz alev efektini ve ısıtma kapasitesini keyfinize göre ayarlayabilirsiniz. Bir tuş ile anında görüntü.

Odun taşıma ,stoklama ihtiyacı yoktur. Temiz yakıt doğalgaz ile issiz, kokusuz, külsüz, dumansız ısının.

Yapay seramik odunlar, çakıl taşları, lav taşları, cam partikülleri ile istediğiniz yakıt efektini seçme şansına sahipsiniz. Size özel doğalgazlı şömine modellerinden birisine seçip, zevkini dikkate alınıyor ve ona göre istediğiniz temayı şöminenin iç haznesine yerleştiriyoruz.

10 -13-16 kW ısıtma güç kapasiteleri seçenekleri ile 75-100-125-150-170 ve 200 cm uzunluk seçenekleri.

Ön yüzü camlı, ön yüzü ve sağı yada solu camlı, ön yüzü sağı ve solu camlı, ön yüzü sağı ve arka yüzü camlı, ön yüzü ve arka yüzü camlı model seçenekleri ile her zevke ve her ortama uyan çözümler.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Doğalgazlı Şömineye Akseuarlar Ve Dış Giydirme Dahil Mi?

Hayır dahil değildir. Biz, sadece doğalgazlı şömineyi üretiyoruz. Dilerseniz bayilerimiz size bu konuda teknik destek sağlayabilir.

Doğalgazlı Şömineyi LPG'ye Dönüştürüyor Musunuz?

Evet, ürünü fabrikamızda LPG'ye dönüştürüyoruz.

H10F'i Nereden Satın Alabilirim?

+ 0(224) 443-2620 bize ulaşabilirsiniz. Tüm teknik sorularınıza ücretsiz cevaplandırıyor, uzman ekibimizle ihtiyacınıza uygun modeli seçmenize yardımcı oluyoruz. 

Neden Doğalgazlı Şömine Tercih Etmelisiniz? Bu Tavsiyeler Altın Değerinde!

  • Doğalgazlı şömineleri zevklerinize göre toplayabilirsiniz, başka bir deyişle bize hayalinizdeki şömineyi tasvir eder, onu özel tasarım ekibimiz bilgisayar ortamında hem 3 boyutlu hem de ölçülü şekilde oluşturur.
  • Estetik açısından birebir görüntü vermesi.
  • Doğalgazlı şömineler uzun yıllar kullanılır. Periyodik baca kontrolu dışında herhangi bir bakım, duvar delme, duvar açma, genişletme gibi iç yaşam merkenizde tahribata yol açmaz.

Social Share