Mira Seramik Camlı Elektrikli Isıtıcı 1200-2000W


Türkiye'de ilk ve tek Mira Infrared seramik camlı elektrikli ısıtıcı ile tüm iç ve dış mekanlarda konforlu ısınmanın keyfini yaşayın ve yaşatın! Çarpıcı, bunun yanı sıra gözlerine üstüne zarif çekecek siyah renk tasarıma sahip, seramik indüktive cam panel mekanınızın iç dekorasyonuna harkulade bir uyum sağlayıp, mekana gelen müşterilere güçlü bir görüntü sunar. 5 kademe sıcaklık ayarını *kumanda üzerinden seçebilir, havanın sıcaklığına göre daha yoğun bir ısı ortamı oluştuma imkanına sahip olursunuz. 

Mira IRC infrared induktiv seramik camlı elektrikli ısıtıcı açık,yarı açık ve kapalı yerler için inceltilmiş, boyutlarını minimize ettik. Şık tasarım, alüminyum gövde ve siyah seramik cam panel özellikleriyle şık ve gösterişli mekanlarda harika bir etki yaratmaya hazır!

"Low-Glare" kızılötesi ışın teknolojisi ile %80 azaltılmış ışık görünümü. Uzaktan kumanda ile 1200-2000 Watt ısı yoğunluğunu ayarlama konforu.

Dikey veya yatay kullanım şekli ile her mekana uyum sağlar.

Duvara yahut tavana(beton) kolayca montaj yapabilirsiniz.

2200 santigrat derece ampul( filamont) sıcaklığı sayesinde uzak noktalara, çok hızlı ışınım taşıma avantajı ile kendi alanında açık yerlerin ısıtılmasında rakipsiz teknoloji.

Yukarı ve aşağı yönde 90 derece ayarlama imkanı.

Su sıçralamalarına, nem ve toza karşı dayanlıklı IP55 panel.

*Kumanda opsiyoneldir..

Mira Seramik Camlı Infrared Elektrikli Isıtıcı Kullanım Alanları

Mira Infared elektrikli ısıtıcıyı, tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz:hoteller, restoranlar,kafeler, barlar,publar,ibadethaneler, kış bahçeleri, lokantalar,bekleme salonları, toplantı odaları, ofisler,showroomlar, balkonlar, verandalar,çiçek ve meyve seraları, kamp alanlarında,araç garajları,servis istasyonları, fuar ve sergi alanları. 

Mira Elektrikli Radyant Isıtıcı Kapalı Alanlarda Kaç Metrekare Isıtır?

Kapalı mekanlarda 16 m²'lik alanı ısıtır.

Mira Elektrikli Radyant Isıtıcı Kaç Metrekare Açık Alanı Isıtır?

Cihaz, 4m²'lik açık alanı ısıtacak güçtedir.

Teknik Özellikler

Yükseklik 10 cm
Uzunluk 77,5 cm
Derinlik 7 cm
Ağırlık 10 kg
Güç 1200-2000 W

 

Social Share