MRC S (LCD) SERAMİK RADYANT ISITICI


MRC S (LCD) SERAMİK RADYANT ISITICI

Kafe ısıtıcı sistemlerinde MRC S seramik radyant ısıtıcı şıklığı ve konforlu ısıyı biraraya getirmektedir. Her tür kafede ısıtma sorununu çözebilecek güçteki bu cihazla hemen iç ya da dış alanı ısıtmaya başlayın.Gözlerde hoş etki bırakan cam panel tasarım, opsiyonel kumanda ve koruyucu üst panel gibi ayrıcalıklı özelliklere sahip. Cihaz anında ısı verme teknolojiyle ortamdaki canlı ve nesnelere anında ısıyı ulaştırır. Tamamen sessiz çalışmakt...

Seramik plakalı doğalgaz/lpg ile çalışan MRC S LCD plazma radyant ısıtıcı hem kafe hem restaurant ısıtma sistemlerinde rakiplerinden daha sorunsuz ve kolay ısıtma çözümü getirir. Cihazın üzerinde cam panel temperli olup, mekan içine eşit biçimde yüksek ısı yaymaktadır. Mekan estetiğini bozmaz, sessizce ortamı ısıtmaya devam eder. Unutmayınız ki kafe,restoranlar, butik kafeler, kış bahçeleri diğer yeme içme aktivitesinin gerçekleştiği yerler en çok ziyaretçi çeken yerledir. Dolayısıyla alanında uzman radyant ısıtıcı üreticisi seçmeniz çok önemlidir. Bu nokta Mira Heating'in yanınızda olduğunu bilmenizi istiyoruz.

     MRC S (LCD) Seramik Plakalı Radyant Isıtıcnının Özellikleri

  • Açık alan ve kapalı alanlar için gaz yakan ideal ısıtıcılar. 
  • Dijital Ekran
  • 3 Kademeli Güç Seçeneği
  • Uzaktan Kumandalı
  • Isıya Dayanıklı Işınım Geçiren Özel Cam
  • Şık Görüntü ve Homojen Isı Dağılımı
  • Üretici: Mira Heating Türkiye/Bursa

Cihaz hakkında ücretsiz teknik danışmanlık,sipariş ve daha fazla bilgi için ekranın sağ köşesinde bulunan WhatsApp canlı yardımdan bize ulaşabilir, ya da +90 544 497 91 80'i arayabilirsiniz.

 

 

Model Taş Adeti Güç(kW) Uzunluk(mm)
MRC 8 S 4 8 780
MRC 12 S 6 12 950
MRC 16 S 8 16 1130
MRC 20 S 10 20 1300

Gaz yakan cam panel seramik radyant ısıtıcı beyaz arka planda

Teklif İsteği Formu

CAPTCHA code

Social Share