MRT CU BORULU KOMPAKT GAZLI RADYANT ISITICI


MRT CU BORULU KOMPAKT GAZLI RADYANT ISITICI

Radyant boru ısıtıcı.Performanslı,konfor ve estetik tasarım.Bar,restaurant, pub, bistro, geri kalan yarı açık yerlerde gazlı-lpgli olarak ısı üretimi gerçekleştirir.MRT U tipi doğalgazlı ısıtıcımızın farklı model ve kWda üretimini yapmaktayız. Böylece ihtiyacınız olan borulu radyant ısıtıcıyı seçme şansına sahipsiniz. Opsiyonel kumanda birden fazla cihazı çalıştırmanızı imkan tanır, cihazın üzerindeki başka markalarda bulunmayan dijita...

Mira doğalgazlı U borulu kompakt radyant ısıtıcı tüm yarı açık ve kapalı mekanlara zahmetsiz ısıtma çözümü sunar. Uzaktan kumanda ve dijital ekran sayesinde cihazı saniyeler için çalışmaya hazı hale getirebilirsiniz. Radyant ısıtıcının üzerindeki panel 1.sınıf malzedemen üretilmiş olup, yıpranmaya,dökülmeye karşı özel boya tekniği ile boyanmıştır ve son derece dirençlidir.Verimli,temiz ve son derece sessiz kullanım özelliği sağlar. Mekanınıza gelen ziyaretçileri güvenle ısıtır. Cafe, restoran, yarı açık mekanlar, hotel restoranları, veranda, bistro gibi yerlerde radyant ısıtıcımızı kullanabilirsiniz Temiz,kokusuz, kolay ısıtma teknolojisini daima sizin için geliştirmeye devam ediyoruz.

-YENİ-

  • Borulu radyant teknolojisinde Dünya'da bir ilk !

  • Kompakt & Uzaktan Kumandalı !                                                                                       

  • 3 Kademeli Isı Ayarlı !

Özgün tasarım, konforlu ısıtma, açık, yarı açık ve kapalı mekanların, özellikle alçak tavanlı Cafe, Restaurantların konforlu ısıtılması için geliştirilmiş inovativ, patentli, şık tasarımlı yeni nesil borulu radyant ısıtıcı.

Kablolu dış ortam termostatı ile istenilen sıcaklığa sabitleme otomasyonu. 

Dünya'da ilk uzaktan kumandalı ve 3 ısı ayar kademeli borulu radyant ısıtıcı kompakt model tasarımı ile deformasyonlara ve görüntü kirliliğine son veriyor.

Mekanların toplam cihaz tesis maliyetleri ve doğalgaz harcamalarında diğer ısıtıcılara göre %40 tasarruf imkanı

 

Model Güç (kW) Boyutlar (cm) Ağırlık(kg)
MRT CU 18 18 300x40x20 128
MRT CU 26 26

450x30x20

144
MRT CU 32 32 600x40x20 188
MRT CU 38 38 750x30x20 195
MRT CU 44 44 900x30x20 210

çift borulu doğalgazlı radyant ısıtıcı mira yarı açık kafede ısıtma sistemi

Teklif İsteği Formu

CAPTCHA code

Social Share