MGAC DOĞALGAZLI-ENDÜSTRİYEL SICAK HAVA PERDESİ


MGAC DOĞALGAZLI-ENDÜSTRİYEL SICAK HAVA PERDESİ

Mira Heating Doğalgazlı-LPGli sıcak hava perdeleri kapı girişlerinin üzerinden iç ortama doğru arzu edilen temiz ve her türlü zararlıdan arındırılmış sıcak havayı iç ortama üfler. Dijital ekranlı,opsiyonel uzaktan kumandalı, kolay kullanım sayesinde rakiplerinde önde teknolojiye sıcak hava perdesi modellerimizi inceleyebilirsiniz....

MİRA HEATİNG DOĞALGAZLI-ENDÜSTRİYEL HAVA PERDESİ

MGAC  doğalgazlı-endüstryel sıcak hava perdeleri, binaları kapıları açarken gelen dış hava akımlarından korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Binada istenen sıcaklığı korumak için kullanılan enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Sıcak hava perdemiz,çok alevli brülör ve çok  borulu  ısı eşanjöründen oluşur.

Fabrikalar, depolar,antrepolar, soğuk odalar vb, sık sık açılan kapıların neden olduğu sorunlara tabidir. Açık kapı sadece rahatsızlığa neden olmakla kalmaz, aynı zamanda enerji kaybını ve dolayısıyla binanın işletme maliyetlerini büyük ölçüde artırır.  MİRA – MGAC hava perdesi modelleri , ısı kaybını % 80'e kadar azaltarak bu sorunlara enerji açısından verimli, uygun maliyetli bir çözüm sunar.

MGAC  hava perdesi , ortamda istenen sıcaklığı korumak için kullanılan enerjiden tasarruf etmeye yardımcı olur. Gaz yakıtlı hava perdelerimiz, yatay hava perdeleri, 2 ila 5 metre genişliğindeki kapıları korumak için kullanılır . 4 m yükseğe monte edilebilir.

Enerji tasarruflu hava perdesi, iç iklimi korurken ve insanların konforunu artırırken ısıtma ve soğutma maliyetlerini de % 80'e kadar düşürür. Atmosferi haşerelerden ve böceklerden, tozdan, havadan gelen, kirlilikten, kokulardan  ve hava cereyanlarından korur.Soğuk veya sıcak hava girişini durdurur.
Bir hava perdesi ısıtıcısının işleyişi, tüm açıklıkları kaplayan yüksek hızlı bir hava püskürtmesine dayanır; ısıtılmış hava perdeleri, hava perdesini geçerken insanlar üzerinde hava jeti ile rahatlık yaratır ve girişteki sıcaklığın korunmasına yardımcı olur.  

Ürün Avantajları :

  • Uzaktan kumanda ve display ekran ile 3 kademeli ısı kontrolü.
  • Güçlü hava jeti
  • Düşük NOx atmosferik brülör
  • Verimlilik  % 90
  • Otomatik güvenlik ile cihaz izleme
  • Isıtma veya havalandırma
  • Duvardan veya çatıdan duman tahliyesi

MİRA – MGAC  DOĞALGAZLI  ENDÜSTRİYEL SICAK HAVA PERDELERİ

20-30-40-50 kW Kapasite Seçenekleri işletmeniz için değerlendirebilirsiniz.

 

Model Güç(kW) Kademe Elektrik Şebeke Vol-Hz Ölçüler(mm) Ağırlık(kg)
MGHAC 20 20 2 220-50 2000*500x*350 68
MGHAC 30 29,3 2 220-50 2000*550*400 78
MGHAC 40 38,6 2 220-50 2500*550*400 94
MGHAC 50 48,2 2 220-50 2500*600*450 104

gri renk sıcak hava perdesi perspektif görünüş

sıcak hava perdesi gri ön görünüş beyaz fonda

Teklif İsteği Formu

CAPTCHA code

Social Share