Mira Seramik Camlı Elektrikli Isıtıcı 1200-2000W


Mira Seramik Camlı Elektrikli Isıtıcı 1200-2000W

Cafe,restaurant,mağaza kısacası tüm iç ve dış alanlardaki ısınma sorununu ortadan kaldıran Mira 1200-2000 Watt elektrikli ortam ısıtıcı. Opsiyonel kumanda.5 kademe sıcaklık ayarı. Agresif tasarım. Şık siyah panel. Ön tarafı cam ile her mekana harika bir uyum gösterir. Anında ısı teknolojisi. Dijital ekran ve daha birçok özellik......

Türkiye'de ilk ve tek Mira Infrared seramik camlı elektrikli ısıtıcı ile tüm iç ve dış mekanlarda konforlu ısınmanın keyfini yaşayın ve yaşatın! Çarpıcı, bunun yanı sıra gözlerine üstüne zarif çekecek siyah renk tasarıma sahip, seramik indüktive cam panel mekanınızın iç dekorasyonuna harkulade bir uyum sağlayıp, mekana gelen müşterilere güçlü bir görüntü sunar. 5 kademe sıcaklık ayarını *kumanda üzerinden seçebilir, havanın sıcaklığına göre daha yoğun bir ısı ortamı oluştuma imkanına sahip olursunuz. 

Mira IRC infrared induktiv seramik camlı elektrikli ısıtıcı açık,yarı açık ve kapalı yerler için inceltilmiş, boyutlarını minimize ettik. Şık tasarım, alüminyum gövde ve siyah seramik cam panel özellikleriyle şık ve gösterişli mekanlarda harika bir etki yaratmaya hazır!

"Low-Glare" kızılötesi ışın teknolojisi ile %80 azaltılmış ışık görünümü. Uzaktan kumanda ile 1200-2000 Watt ısı yoğunluğunu ayarlama konforu.

Dikey veya yatay kullanım şekli ile her mekana uyum sağlar.

Duvara yahut tavana(beton) kolayca montaj yapabilirsiniz.

2200 santigrat derece ampul( filamont) sıcaklığı sayesinde uzak noktalara, çok hızlı ışınım taşıma avantajı ile kendi alanında açık yerlerin ısıtılmasında rakipsiz teknoloji.

Yukarı ve aşağı yönde 90 derece ayarlama imkanı.

Su sıçralamalarına, nem ve toza karşı dayanlıklı IP55 panel.

*Kumanda opsiyoneldir..

Mira Elektrikli Isıtıcı Soba Kullanım Alanları

Mira Infared elektrikli ısıtıcı soba, tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz:hoteller, restoranlar,kafeler, barlar,publar,ibadethaneler, kış bahçeleri, lokantalar,bekleme salonları, toplantı odaları, ofisler,showroomlar, balkonlar, verandalar,çiçek ve meyve seraları, kamp alanlarında,araç garajları,servis istasyonları, fuar ve sergi alanları. 

Mira Elektrikli Radyant Isıtıcı Kapalı Alanlarda Kaç Metrekare Isıtır?

Kapalı mekanlarda 16 m²'lik alanı ısıtır.

Mira Elektrikli Radyant Isıtıcı Kaç Metrekare Açık Alanı Isıtır?

Cihaz, 4m²'lik açık alanı ısıtacak güçtedir.

 

 

 

Teknşk Detaylar

Özellikler Değerler
Yakıt Elektrik
Uzunluk 77,5 cm
Yükseklik 10 cm
Genişlik 7 cm
Ağırlık 10 kg
Üretici Mira Heating
CE-TSE Evet
Uzaktan Kumanda Opsiyonel
Ön Pane Cam
Dijital Ekran Yes
Sıcaklık Ayarı 1 to 5
Priz Tipi 220 V 50/60HZ 110V
Priz Girişi EU-RU-SA-UK-USA-AU-NZ-AS

İç Mekan Isıtma Alanı

13 m²

Dış Mekan Isıtma Alanı

4 m²

cam panel ışıklı radyant elektrikli ısıtıcı çalışırken

Teklif İsteği Formu

CAPTCHA code

Social Share