Açık Mekan Isıtma


Cafeler,restaurantlar, fabrikaların açık mekanlarında ısıtmada birincil doğalgazlı radyant ısıtıcılar ikinci ise duruma bağlı elektrikli ısıtma sistemleridir Burada göz önünde bulundurmanız gereken açık alanın ölçüsü ve kullanacağınız ısıtıcı tipi. Sizi yanlış yönlendiren bayi servis yüzünden düşük kW ve peformanslı ısıtıcı yavan ısıtmaya yol açabilir. Personel, müşteri,mal gibi etmenlerin yeterince ısıdan faydalanmamasına sebep olur. Tersi olarak daha güçlü bir cihaz boşa ısı ve yakıt kaybına sebebiyet verebilir. Daha yüksek doğalgaz elektrik faturası gelmesine davetiye çıkaracaktır ki bunun olmasını asla istemezsiniz. Mira Heating işletmenizin ihtiyaç duyduğu açık mekan doğalgazlı ısıtıcı modeli ve sistemi uzman teknik ekibiyle başından sonuna kadar projesini yürütür ve anahtar teslim cihazları kurulumu gerçekleştirir(*iç bağlantı,gaz onayı, gaz şirketinden mühendis proje çizim onayı vb. etmenler sizin sorumluğluğunuzda olup, şirketimizin bu konuda yetkisi bulunmamakta; tesisatlara herhangi bir müdahale gerçekleştirmemektedir)

Doğalgazlı Radyant Isıtıcıları Neden Açık Mekanda Kullanmalısınız?

 • Açık mekanın alanı çok büyükse ve ısıtılması zor görünüyorsa.
 • Açık mekanda sürekli insan trafiği bulunuyorsacafe,restaurant,fabrika, konser,eğlence, fuar, armatör etkinlikleri, kır düğünleri vb.)
 • İşinizin büyükşehirde,sanayide kurulu olması ve daimi bir ısıtma sistemi arzu etmeniz.
 • Ciddi bir yatırım yaptıysanız ve işini korumak istiyorsanız
 • Bulunduğunuz bölge denizden uzakta, karasal iklime sahipse, kışları çok soğuk geçiyorsa
 • Elektrikli ısıtma alternatif çözüm arıyorsanız

yukarıdaki saydıklarımızdan yola çıkarak açık mekan doğalgazlı ısıtıcıları tercih edebilirsiniz.

Elektrikli Radyant Isıtıcıları Neden Açık Mekanda Kullanmalısınız?

 • Daha küçük yerlerin ısıtılması:butik cafe,restoran, ibadethane,amatör çiçekçi,kış bahçesi, bungalov ev, mobil ev alanı,bekçi bekleme devriye, atölye, oto tamirhane vb.), kahvehane bahçeleri
 • Sezonluk iş yapıyorsanız dondurma satışı masaların dışarıda kurulu olması çiğ köfte salonu,çiçekçi vale küçük şantiyeler, mini inşaatlar, inşaat bekçisi bekleme , bekleme kulübesi, balıkçı barınakları
 • Tesisat bağlantı onay proje beklemeden hemen ısıtıcıyı kurmak istiyorsanız
 • Yeriniz kiralıksa ve taşınırken sök tak cihazlarla işinizi görmek istiyorsanız
 • Turizm bölgesindeyseniz
 • Kışları ılık geçen kıyıya yakın bir yerde açık alanlı işletmeniz varsa

o halde elektrikli ısıtıcıları açık hava ısıtma sistemi olarak aradığınız çözümüdür.

Mira Heating Açık Alan Isıtıcıları

Mira Heating ısıtıcılarımız tüm açık alanlarda güvenle kullanacağınız seçiminiz olacaktır. Ürettiğimiz tüm cihazlar yerli ve yabancı müşterilerimizin yoğun ilgilsiyle karşılaşmakta olup günden güne Türkiye ,Avrupa ve Rusya olmak üzere ihracat yapıyoruz. Siz de hemen Mira Heating'e geçin, sonbahar ve kış gelmeden ısıtma sisteminizi kurun.

Ayrıntılar için

+90 545 329 01 64

Teklif İsteği Formu

CAPTCHA code

Social Share