Hakkımızda


MİRA  Isı Sistemleri 1991 de , Makine Mühendislik faaliyetleri ,özellikle Doğalgaz ve enerji ile ilgili faaliyetler için kuruldu. 1995 ‘den bugüne evsel ve endüstriyel çeşitli doğalgazlı  ısıtıcıların üretimini yapmaktadır.Miraheating  ve İnfragaz  markaları ile  gazlı Isı Cihazları üretmektedir.

MİRA ve İnfragaz logoları altında tasarımla başlayan yenilikçi ve farklılık anlayışımızı, estetik ,verimlilik ve kalite ile birleştirerek tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak,  benzer diğer ürünlerden farklı ve yüksek performanslı ürünleri pazara sunmak temel ilkemizdir.

Sektördeki güncel ve yakın süreçteki talepler doğrultusunda ürün yelpazemizi çeşitlendirerek Doğalgazlı ısı cihazları konusunda Evsel ve Endüstriyel tüm ihtiyaçlara cevap verecek ürünleri pazara sunmak gerçekleştirmek istediğimiz sürekli  hedefimizdir.

Ortaya koyduğu özgün ürünlerle, Türk mühendis ve işgücünün haklı gururu olan MIRAHEATING dinamik yapısı ile gelecek süreçte de sektörde hızla yol alacaktır.

Sektördeki 30 yıla varan deneyimiyle ortaya koyduğu özgün ürünler, şık tasarımlarıyla ve dinamik yapısıyla MIRAHEATING önümüzdeki süreçte de  sektöründe kutup yıldızı olmaya devam edecektir.

 

Biz Nerdeyiz

 
  • Adres: Çağrışan Mh. Bursa Cd.No:200 Mudanya/Bursa
  • Telefon: +90(224) 443-2620 (Pbx)
  • Email: mira@miraheating.com

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma 08:30 ile 18:00
  • Cumartesi : 08:30-12:00
  • Pazar - Kapalı

0
0
0
0

Mira Isı Sistemleri

DOĞALGAZ ISI SİSTEMLERİ

MİRA Isı Sistemleri 1991 de , Makine Mühendislik faaliyetleri ,özellikle Doğalgaz ve enerji ile ilgili faaliyetler için kuruldu. 1995 ‘den bugüne evsel ve endüstriyel çeşitli doğalgazlı ısıtıcıların üretimini yapmaktadır.Miraheating ve İnfragaz markaları ile gazlı Isı Cihazları üretmektedir.

MİRA ve İnfragaz logoları altında tasarımla başlayan yenilikçi ve farklılık anlayışımızı, estetik ,verimlilik ve kalite ile birleştirerek tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, benzer diğer ürünlerden farklı ve yüksek performanslı ürünleri pazara sunmak temel ilkemizdir.

Destek ve Hizmet

Türkiye'nin her yerine yaygın teknik servis ağı. Müşterilerimizin önerileri bizim için önceliktir.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için daima müşteri memnuniyeti önmilidir. ARGE çalışmalarımızı bu doğrultuda devam ettirmekteyiz.

Güven ve Kalite

Yıllardır ısıtma sektöründe hizmet vermekteyiz, iç ve dış teknolojileri yakından takip ederek sizlere son teknolojik ürünler sunmaktayız..