Ankara Doğalgazlı Şömine


Doğalgazlı şöminelerde Ankara ilimizde Mira Heating , müşterilerinin ilgi odağı haline gelmeye devam ediyor. Artık çoğumuz işimizi evden idare etmeye başladı; yeni dekorasyon fikirleri, ofisi eve taşıma, cezbecidi bir ortam yaratmak , sevdiklerinizle daha keyifli anlar geçirmek bunun yanı sıra ısınmanın keyfini sürmek şüphesiz çok önemli. Pandemi devam ederken yaşam konforunuzu genişletmeyi düşünüyorsunuz eşinizle dekorasyon için doğalgazlı bir şöminede hemfikir oldunuz sıra marka seçmeye geldi;o halde sizlere Ankara doğalgazlı şömine modellerimizi önermekten mutluluk duyarız.

Kişiliğinizi Ankara Şömine Çeşitlerinde Yansıtın!

Mira Heating'de Ankara'daki müşterilerine özel şömine çeşitlerinde lav taşlı güçlü bir tema seçebilir etkileyici alevler,muhteşem anlar yaratır, klasik şömine tutkunuysanız seramik imitasyon odunla yaşam yerinizi konforunu getirirsiniz. 75 cm,125,150 cm ölçülerinden biri beğenebilirsiniz. Yahut üzerinde çalıştığınız dekorasyona özel ölçülerde şömine imalatını yapabiliriz. Uzaktan kumanda seçeneğiyle oturduğunuz yerden şömineden yayılan alevleri izlemenin keyifini sürmeye hazır olun! 

Ankara Doğalgazlı Şömine Fiyatları

Ankara'da doğalgazlı şömine fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, hazır modellermizden birini seçebilirsiz. Eğer size özel bir doğalgazlı şömine hazırlamamızı istiyorsanız, tasarım ekibimiz ihtiyaçlarınızı dikkate alır, şömenin oturtulacağı alan ve yaşam yerinin alanını hesaba katar ardından projenizi hayata geçiririz. Tüm işlemleri uzman ekibimiz titizlikle yürütür. Şu an doğru yerdesiniz, ithal ürün kullanmadan siz değer müşterilerimize Mira Şömine'leri tanıtmanın gururunu yaşamaktayız. Daha detaylı bigi için bize hemen WhatsApp canlı destek butonundan ulaşın!

+90 545 329 01 64

 

Social Share