Ankara Radyant Isıtıcı


Endüstri,tarım,yeme içme ve kamu kurumlarının merkezi Ankara'da hem endüstriyel hem de cafe restoran radyant ısıtıcılarının kullanımım arttığını görmekteyiz. Ankara, İç Anadolu bölgesinde yer alması, karasal iklimim getirdiği yoğun kış soğukları şehirde doğalgaz tüketimini yaşanıyor.Bunun yanı sıra turizm, göç ve eğitim amacıyla gelen insanların rahat bir soluk alabileceği, günün yorucu kısmını cafe veya restoran gibi ticari yerlerde geçirmek istiyor. Siz de bu işletmelerden birisine sahipseniz, mekana ısıtma sistemi kurmayı düşünüyorsanız; radyant ısıtıcı tam isabet olur.

Önemli bir kavşakta bulunan Ankara, hem iç piyasada hem dış piyasadaki ihtiyacı karşılamak üzere endüstri yatırımlarının üzerine toplaması, sanayi bölgelerine çeşitli sektörlerde fabrikalar kurulduğunu görüyoruz.Bu gibi kuruluşlardan, endüstriyel radyant ısıtmaya talep kat be kat artmaktadır. Radyant Isıtıcı seçmenizde Mira Heating sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyacatır.

Mira Heating Ankara Radyant Isıtıcıları Seçmeniz İçin Önemli Madde Başlıkları

  • Ankara hem endüstriyel hem de ticari yerlere bayilerimizle hizmet vermekteyiz, satış sonrası yetki verdiğimiz teknik servis ekibimiz. Garanti dahilinde cihaz bakım ve onarım yapmaktadır.
  • Sektörün bilinen markası.
  • 30 yıllık mühendislik tecrübesiyle proje oluşturma ve cihaz seçimi.
  • CE ve TSE belgeli radyant ısıtıcılar üretiyoruz.
  • Verimli,dikkat çekici, dijital panelli,uzaktan kumandalı fark yaratan modellerimiz.
  • Sektörün bugün bilinen markası.
  • Yurtdışında güven kazanmış, Ankara'da müşterilerinin takdiri toplamış radyant ısıtıcı üreticisiyiz.

Eğer siz de radyant ısıtıcı ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi isterseniz, bize hemen ekranın sağ köşesinde yer alan Mira Heating WhatsApp canlı destek butonuna tıklamanız yeterlidir.

+90 545 329 01 64

 

Social Share