Cafe Bahçe Isıtma Sistemleri


Cafe bahçe sahipleri ısıtma sistemleri seçerken birkaç alternatif olduğunu bilmelidir: elektrikli, doğalgazlı seramik ve tüp ile çalışanlar... Böylece kafalarında nasıl bir ürüne sahip olmaları gerektiği az çok belirlemektedirler. Elektrik enerjisi ısı enerjisine dönüştüren ve bağlantı,tesisat gibi karmaşık, yorucu, iş gerektiren projeye ihtiyaç duymayan bir ürün arıyorsanız o halde tercihinizi bu cihazlardan yana kullanabilirsiniz. Ayrıca sökülmesi ve takılması kolay olması taşınmada size avantaj getirir.

Daha uzun vadeli ısıtıcıları cafe bahçesinize düşünüyorsanız, pekala doğalgazlı sabit modelleri tercih etmenizde yarar var. Proje hazır, gaz şirkeit onayı verir, cihazları taktırıp herhangi bir sorun meydana gelmeden sessiz, sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Gendellikle seramik olanlar kış cafesi sahipleri tarafından kullanılıyor; boru hattından ısıtıcıya ulaşan gaz oksijenle cihazda karışıp, valfin direktifleri doğrultusunda dış ortama ısı olarak verimektedir.

Tüplü ile çalışanlar dağlık kesimlerde turizm ve otel gibi cafe alanlarında dış mekanlarda ısıtmaya yönelik çözümler getirmekte elektrik ve doğalgazın  ulaşamadığı yerlerde daha çabuk ısıtma sorunlarına çare olmaktadır.Mira Heating, her alanda cafe bahçesine ısı enerjisi tipi farketmeksizin projelere üreterek ısıtma sistemleri geliştirmekte, ısınma sorunlarını yetkin ekip ve bayileriyle ivedi çözüme kavuşturmaktadır.

Mira Heating Kafe Bahçesi Isıtıcıları Seçmeniz İçin Önemli Madde Başlıkları

  • Cihazlarımız kalitesi tescil edilmiş TSE-CE belgelerine sahiptir.
  • Türkiye'nin farklı noktalarında bayi ve servislerle hizmet veriyoruz.
  • Cihazlarımız modern tasarıma sahip olup, bahçelerde şık bir görüntü oluşturur.
  • Dijital panel ve ısı ayarları cihazlarımız opsiyonel uzaktan kumandayla kontrol imkanı
  • Isınma sorunlarınızı bilimsel hesaplama ve tecrübe teknik ekiple çözüm kavuşuturuyoruz.
  • Farklı kW ve modelde cihaz projelerinizi yapabilmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için

+90 545 329 01 64 ya da Mira Heating WhatsApp canlı destek butonundan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Social Share