Cafe Isıtıcıları


Cafe ısıtıcıları denince akla ilk gelen ısıtma sistemlerinen birisi doğalgaz ile ısı sağlayan radyant ısıtıcılar. Tek seferde kurabilen bu cihazlar, cafenin ortamına ısıyı transfer etmek için doğalgaz yakıtını oksijenle buluşturur ardından yanma meydana gelir böylece, homojen ısı dağılımı meydana gelir;mekan içinde bulunan nesneler ve insanlar daha güvenle ısınır, ayrıca çabuk ısı sağlaması sayesinde mekana ziyarete gelen müşterilerin  daha hızlı ısınmasını kolaylaştırır. Basit,amatör cihazlarla para kaybemeye tahammülüzü yoksa, radyant bir ısıtma sistemine yatırmın yapmanın zamanı gelmiştir.

Çoğu cafeler sezona göre (kış,ilkbahar,yaz,sonbahar) yarı açık bir yeme içme ortamı sağladığından, tenteli sistemi tercih ettiklerini de görüyoruz. Radyant cafe ıstıcılar tentenin altına da kolay bir şekilde kurabilmektedir. (45 derece açı kurulum için olmazsa olmazdır). Ziyaretçiler dışarda ne zaman olursa olsun ısınmanın konforu yaşar, cafenizde daha uzun süre kalabilir.İşletmenizin prestiji artar.  Cironuzu yükseltmiş olursunuz.*

*Ülke iklimi(karasal,Akdeniz,Karadeniz), basınç sistemleri,rüzgar yönü,dağların konumu, denizden uzaklık,doğalgaz sarfiyatı gibi etmenlerin cironuzu etkileyebileceğini göz önünde bulundurunuz.

Cafe Isıtıcıları Kullanmanızın Nedenleri

  • Kademe arttırma,düşüme seçenekleri ortamdaki ısının seviyesini yönetme imkanını size sunar.
  • Uzaktan kumanda ile çalıştırma özelliği sayesinde çoklu cihazları tek noktadan yönetebilirsiniz.
  • Stressiz ısıtma sağlayın. Ne siz yorulun ne de müşterileriniz huzursuzluk yaşasın.
  • Bağla çalıştır(gaz ve tesisat onayının ardından)
  • Temiz,güvenli,çevreci ısıtma.
  • Dijital panelden cihaz durumunu kontrol edin.

Cafe ısıtmada Mira Heating, Türkiye'nin en önemli üreticileri arasında yerini almıştır. Sektör birikimi ve uzman ekibimizle ihtiyaçlarınızı projelendiriyor, sorunlarınızı mühendislik hesaplarıyla çözüme kavuşturuyoruz. Bize hemen ulaşın!

+90 545 329 01 64 ya da WhatsApp canlı destek hattı hemen sağ tarafta.

 

 

Social Share