Çanakkale Radyant Isıtıcı


Çanakkale doğalgazlı radyant ısıtma sistemlerinde Mira Heating ticari müşterilerine yönelik ürünleriyle ısıtma ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyor. Tarihi ve turistik etksiyle Çanakkale ilimizde dört mevsim sürdürebilir turizm yaşandığı için kafe sahiplerinden restoranlara, endüstri alanlarına kadar uzanan etki söz konusudur. ,

İlimiz Marmara Bölgesi'nde Güney Marmara bölümünde yer almaktadır; kışları sıfırın altına inmeden sıcaklık etkisini hissettirir. Yazları kurak geçmekte. Yağışlı dönem ise kıştır. İlimizde havyancılık ve balıkçılık gelişmiştir. Çanakkale 1915 köprüsünün açılmasıyla Gelibolu'ya feribotsuz ulaşım mümkün hale gelecektir. Hem deniz hem kara hem de demiryolu taşımacılığının varlığı ilimizin ticaret hacmini her yıl ivmelemektedir.

Yeni kafeler, yaşam alanları,restoranlar,kış bahçeleri, fabrikalar,imalathaneler açılmasıyla nufüs artış hızı büyümekte ısınma ihtiyacı doğmaktadır. İyi bir doğalgazlı radyant ısıtma sistemiyle Çanakkale'yi ziyaret eden yerli-yabancı misafirleri ağırlamak önem taşımakta, öte yandan öğrenim için ilimize gelen öğrencilerin sosyal aktivitelerini gerçekleştirebileceği zamanlarda uygun ısıtma atmosferi oluşturmanız gerekmekdir.İnsanlar, yeme içme, eğlence,düğün dernek gibi aktiviteleri kafelerde,lokantalarda,barlarda sürdürüyor.Hal böyle olunca bu mekanların ısıtılması zorunludur. Siz de çok geç kalmadan Mira Isı Sistemleri'nin geliştirdiği doğalgazlı radyant ısıtıcı modelleri ve uygun fiyatlarıyla tercihinizi yapın müşterilerinizi sımsıcak bir ortamda hizmet vermeyi sürürdürün!

İşletme sahibi olarak şu an kararsız olabilirsiniz, fakat Mira Heating sizlere özel çözüm sağlayarak mekan için doğalgazlı ısıtıcı çözümlerini sunmaktan memnuniyet duyar.

Mira Heating Çanakkale Radyant Isıtma Sistemleri Neden Seçmelisiniz?

  • Çanakkale'de bayi ve servis ağımızla sizlere hizmet veriyoruz.
  • Ürünlerimizin CE ve TSE belgeli olması.
  • İhtiyaçlarınıza uygun radyant ısıtmada sizlere daima doğru model ve sistemi önermekteyiz.
  • Cihazlarımız dijital ekran ve opsiyonel kumanda seçenekleriyle hayatınıza kullanım kolaylığı getiriyor.
  • Dilerseniz doğalgazdan LPG'ye dönüşüm yapmaktayız.
  • Borulu,seramik panel ya da camlı (LCD) olanlarından birini seçebilirsiniz.
  • Her ticari yere uygun ürünlerimiz bulunuyor.

Social Share