Depo Isıtma Sistemleri


Malların güvenle tutulması için depo ısıtma sistemlerine önem vermeniz gerekiyor. İyi bir ısıtma sistemi uygun bütçeyi de ekleyerek yerinizi ısıtmanız mümkündür. Böylece malın bozulmasını önlemiş olur,işini zamanında müşteriye teslim edersiniz. Bekleyen ve ortamın düşük ısı malın kalitesinini son derece etkileyen nedenlerin başındadır; bu durumda müşterilerinize karşı mahcup olabilirsiniz.Önemli işleri kaçırır. Müşteriler başka yerlere yönelebilir. Yukarıda belirttiğimiz ufak bir bütçe depo ortamını istenilen sıcaklıkta ayarlayabileceğiniz bir depo ısıtıcıyı seçebilecekseniz.

Depolarda Hangi Isıtma Sistemleri Kullanılmaktadır?

Depolarda radyant ısıtıcılar kullanılır, ama boru tipi radyant ısıtıcıları seçmelisiniz; tavana,duvara asılması sayesinde daha isi ısıtma atmosferi oluşturur; malın güvende kalmasını sağlar. Yanma havası fan ile yakıt(doğalgaz) karışımı mükemmel yanma imkanı veren bu ısıtıcılar, mükemmel ısı yayma özelliği oluşturur. Borulu radyant depo ısıtıcıları hem yatay hem de açılı montajlanabilir.

Mira Heating uzun yıllardır depolarin ihtiyaç duyduğu doğalgazlı borulu radyant ısıtıcıları üretmektedir.Siz de Mira Heating'e hemen gelin, berbaber ısıtıcınızı seçelim!

+90 544 497 91 80

sales@miraheting.com

Social Share