Dış Mekan Odunlu Isıtıcı


Dış mekanlarda güvenle tercih edebileceğiniz odunlu bir ısıtıcıyla ortamınızı ısıtabilir bunun yanı sıra her türlü davet ve organizasyonlarda misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanın gururunu yaşarsınız.

Hayatımızın sıradanlığından kurtulup farklı bir maceralar yönelmek istiyoruz.Pandemi hepimizi kısıtladı bunu kabul edebiliriz. Ancak dış mekanda oluşturacağız özel bir ortamda keyifli saatler geçirmek şüphesiz yasak değil.

E o zaman dış mekanlara özel odun ile ısı veren bir ürünü seçerek hayatınızda farklılıklar oluşturabilirsiniz.Dekorasyona ilgi duyuyorsanız ki herkes evinde,bahçesinde bir şeylerin yerini değiştirebilir veyahut farklı soluklar kazandırabilir o halde Mira Artflame odunlu dış mekan şömine tam aradığınız çözüm olarak ortaya çıkıyor!

Mira Artflame Odunlu Isıtıcıda Farklı Bir Yaklaşım Neden Mi?

Artflame hem ısıtıcı hem de ızgara olarak tercihleriniz doğrultusunda kullanabileceğiniz sıradışı bir ürün olması gözleri üstüne çekiyor. Dış alanlarda ısınmak üzere basit ısıtıcı size yetebilirmiş gibi gelebilir. Ancak ısıtmanın yanında ızgara,barbekü yeme,içme aktiviteleri hem kendinize hem de sevdiğiniz kişilere özenle hazırlayarak sınırsız eğlenceler imza atarsınız.

Ne zaman olursa olsun her mevsim her koşulda Artflame bahçe ateş çukurunu deneyin! Sonuçlar sizi şaşırtacaktır. Etrafında ailenizle oturarak nefis mangal,ızgara ve barbeküler kısa zamanda yapın! Ardından çay ve Türk kahvesi eşliğinde belki de viskilerinizi yudumlayarak özel toplantılara verin, başarılarınızı perçinleyin.

Sizi ve tarzınızı güçlü kılan Artflame'de hayatınızı değişecek ve sıkıtıcı pandemi zamanlarından kendisine hayran bırakan tasarımı ve özellikleri çok daha eğlenceli hale geliyor.

Odunları ateş haznesinin içine atın, onları tutuşturup ardından ısınmaya hemen başlayın! Basit ve çok kolay!

Artflame'nin Teknik Özellikleri

Artflame iki model olarak gözümüze çarpıyor:Aşağıda yer alan Artflame-1 teknik özellikleridir.

  • Çap 130 cm
  • Ateş Haznesi Çapı 50 cm
  • Yükseklik 50 cm
  • Derinlik 35 cm
  • Ağırlık 100 kg
  • Yakıt Türü:Odun
  • Izgara:Opsiyonel
  • Metal Tabure:Opsiyonel
  • Davlumbaz Baca:Opsiyonel

Siz de hemen Artflame dünyasına hemen katılın! Ayrıntılar için:

+90 545 329 01 64

Social Share