Dış Mekan Sobaları


Dış mekan sobaları bahçede,veranda, kış evlerinde, villada,yazlıkta, kamp alanlarında,kır düğünlerde,cafelerin,restoranların sokakta kurdukları yeme içme alanlarında etkili ısıtma sağlamak için kullanılır. Günümüzde klasik tarzdan çıkan dış mekan ısıtıcılar tüketici ilgisine ve pandemi koşullarına bağlı olarak dekoratif ve zevk içeren ürünlere dönüştüğünü görmekteyiz. Üreticiler özellikle tüketicilerin zevklerine göre hareket ederek, farklı dış soba modellerini her yıl piyasaya çıkarmaktadır.

Tüm yazı farklı kamp alanında değerlendirmek isteyen, gittiği her kumsala, konaklayacağı küçük kasabalara yanında götürecek maceracı karavan sahibi bir aile ya da düğünlerde, partilerde, geri kalan tüm organizasyonlarda katılan davetlilerin gecenin serin havasından etkilenmemek üzere bu ısıtma şeklini tercih eden işletmecilere son derece pratik ısıtma çözüm getirmektedir.

Mira Artflame dış mekan soba nerede olursanız olun daima bulunduğuz yerde size ısıtma deneyimi yaşatan zevkli,dikkat çekici çok özel bir üründür. Üstün Mira Heating teknolojisi uzun süren tasarım çalışmalarının neticesinde ortaya çıkan benzersiz, gözleri üstüne diken Artflame, 6 kg pelet odunla ortamı 2.5 saat hiç durmadan,dumansız, issiz ısıtma vadediyor. Cihaz, dış gövdesi sac malemeden imal edilmiştir. Korozyona karşı özel elektrostatik boya ile tamamen koruma kaplanmıştır;çok az hacim kaplması büyük bir artı sayabiliriz. Bakımı oldukça basittir. Kullanımdan sonra zahmetli temizlik gerektirmemesi , sürekli karavanla, körükle hareket halindeki sizlere sorun değil aksine Mira Heating'in teknolojik tasarım sayesinde büyük bir avataja dönüşüyor. Kamp alanlarında bireylerin,ailelerin, doğaseverlerin keyifli sohbetleri görsel şölene dönüşecek, ya da düğünlerde, toplantılarda davetlilerin odak noktası haline gelecek Artflame hiçbir zaman modası geçemeyecek bir ısıtma tarzıdır desek yanlış olmazdı.

Ön kapakta yer alan modelimiz geçici olarak stoklarımızda bulunmuyor istemeniz durumunda siz için adetli üretebilirz, iyi haber ise Artflame'in diğer küçük modeli tercih edebilirsiniz. Artflame satın almak isterseniz bize sağ tarafta yer alan WhatsApp müşteri danışma hattımızdan bize hemen ulaşın.

+90 545 329 01 64

Social Share