Doğalgaz Seramik Radyant Isıtıcı Seçme Rehberi


Doğru Doğalgaz Seramik Radyant Isıtıcıyı Seçin!

Mira Heating'in dış ortam için geniş doğalgaz seramik radyant ısıtıcı yelpazemizle gurur duyuyoruz. Uzun ömürlü, kaliteli ve kullanışlı ısıtıcı ürünlerimizle neredeyse  yarı açık ve dış mekanlara tam uyum sağlamaktadır. Biz yine de sizlere hangi radyant ısıtıcı mekana en iyi uyar sorunusuna cevap vermeye çalışacağız.

Yerleştirme

Öncelikle, radyant ısıtıcının nereye yerleştirilmesi gerektiğine bakmanız gerekir. Çok açık alansa, size rahat bir sıcaklık sağlamak için yüksek etkili radyant bir ısıtıcıya ihtiyacınız duyacaksınız. Ayrıca ısıtıcıların hangi yüksekliğe monte edileceğini de dikkate almanız gerekir. Eğer cihaz yükseğe yerleştirilirlerse, daha fazla etkiye de ihtiyacınız olur ve ısı dağılımı odaklanmalıdır, böylece oturduğu yere kadar hissedebilir. Gerçekten yüksek kurulumlar için, yüksek infrared  sıcaklığına (800 ° C) sahip olan ve uzaklara kadar doğrudan bir ısı dağılımı sağlayan  MRT SU U ısıtıcımızı öneriyoruz.

Görünüm

Radyant ısıtıcıların sahip olması gereken tasarım zevktir. Tasarım konusunda talepleri yüksek olan ortamlar için MRC Panel ya da MRC LCD cafe serisi ısıtıcılarımızı tavsiye ediyoruz.Uygun olmayan,standartsız radyant ısıcılardan çıkan ışık mekanınızdaki müşterileri son derece rahatsız edebilir, ve ayrılmasına neden olur. Kuşkusuz hiçbir işletme sahibi böyle bir durumla karşılaşmak istemez.MRC Panel ve MRC LCD modellerimiz turuncu bir ışıma yayar, hiçbir şekilde doğrudan parlama üretmez.

Belgeleri

Hangi marka olursa olsun,üretici ya da satıcısına CE ve TSE kalite belgeleri sormalısınız. Kalite belgesi demek ısıtıcı ürününün belirtilen standartlarda üretilmesi ve onaylanması anlamına gelir. Ayrıca üretim aşamasında her parça testten geçer. Tedarik edilen parçlar da uygun olmak zorundadır.Üretmi belli olmayan ısıtıcılardan uzak durmanızı öneiyoruz! Mira Heating talebiniz doğrultusunda size bu iki belge satış sözleşmesinde hem dijital hem de kopya olarak verir.

Ölçü

Yarı açık ve kapalı mekanlarında doğalgaz radyant ısıtıcıları verimli kullanmanız için doğru ölçü almalsınız. Yanlış ölçü hem yanlış cihaz model seçime hem de enerji kaybına neden olacak hem de bütçenizi ciddi derecede etkileyecektir. Mira Heating uzmanlarına danışmanızı öneriyoruz, size en doğru bilgiyi verecek nasıl ölçü almanız gerektiği konusunda yardımcı olacaktır, eğer ölçüyü kendiniz aldıysanız uygun cihaz ve model için bizimle iletişime geçerek size uygun ürümüzü önerecektir. Doğalgaz ısıtmada işimizi çok ciddiye alıyoruzç Uzmanlarımız kağıt üzerinde ya da bilgisayarda mekana göre ölçüyü hesaplayıp, doğru ürünü-modeli belirliyorlar.

 

Mira Heating'in Hizmet Verdiği İllerden Bazıları

  • İzmir radyant ısıtma
  • Ankara radyant ısıtma
  • Adana radyant ısıtma
  • Balıkesir radyant ısıtma
  • Eskişehir radyant ısıtma
  • Samsun radyant ısıtma
  • ve diğer illerimiz

 

Websitemiz

www.miraheating.com

E-posta adresimiz

mira@miraheating.com

Sorularınız Ve Projeleriniz İçin WhatsApp Hattımız
+90 544 497 91 80

Adresimiz: Çağrışan Mh. Bursa Cd. No:200 Mudanya Bursa/Türkiye

Sosyal medyada Mira Heating'i takip edebilirsiniz.

Facebook
https://www.facebook.com/miraisitma/

Instagram
https://www.instagram.com/miraheating/

YouTube

http://bit.ly/miraheatingyoutube

Teklif İsteği Formu

CAPTCHA code

Social Share