Doğalgazlı Şömine Fiyatları


Doğalgazlı şömine fiyatları şöminenin ölçüsü, şömenin ön ya da yan taraflarına cam eklenmesi,yakıt türü seçiminde doğalgaz mı yoksa LPG mi şeklinde değişiklik göstermektedir. Fikir olması açısından Mira Heating doğalgazlı şömine fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Şömineler, günümüze zevk ve dekorasyon araçlarına döndüğü için üreticiler, tasarım ve geliştirmeyi çok ciddiye almakta, her müşterinin ihtiyaçları,beğenileri dikkate alarak, zevk veren ruh halini mutlu eden dekorasyondan şık ayrıntılara getirecek doğalgazlı şöminelerini üretmektedir.

do-algazl-mineler

Duvar tipi, L tipi modeller, tamamen sizlerin hayallerinizdeki şömineler yeniden şekilleniyor, yaşam yeriniz büyüleyici bir atmosfere dönüşüyor. Tıpkı üstün performans sunan toplama bilgisayar gibi , günümüzde her parçayı özenle seçip güçlü , kararlı sert alev lav taşları,seramik odunlu klasik tutkudan vazgeçemeyenlere ya da deniz çakılı taşı gibi ferahlatıcı etkiye sahip taş çeşitlerini seçmeniz mümkün hale geliyor. Ardından fiyatandırmaya geçilerek, üretim ,teslimat ve kurulumdan önce size kesin bir teklif sunuluyor.

Mira Heating doğalgazlı şöminelerde arayanların ilk tercihidir. Hem Türkiye'de hem de Avrupa,Rusya,Güney Afrika ve Birleşik Devletler'deki müşterilerine son derece özel şömine ürünlerini tasarlıyor ve onların satışını gerçekleştiriyor.

*Görseldeki şömenin çıplak halini size üretiyoruz, dış giydirme,akseuarlar dahil değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Daha detaylı bilgi için bize hemen ulaşın:

+90 545 329 01 64

Social Share