Elektrikli Isıtıcı


Hızlı ısıtma çözümleri arasında bir numaralı seçim olan elektrikli ısıtıcılarla açık kapalı alan farketmeksizin soğuk havalardan korunabilirsiniz. Bununla birlikte İşletme sahipleri de elektriki ısıtıcı modellerinden biri veya birkaçı cafe,restoran,mağaza gibi hareketli mekanları ısıtmada tercih edebilir. Havaların gitgide soğumasıyla insanlar dış alanlardan içeriye kapanıp daha fazla eğlenmek istiyorlar, sonuçta pandemi zamanı herkesi yordu; şimdi eğlence, birlikte olma vakti. Daha fazla alışveriş, keyifli etkinlikleri, Kara Cuma indirimleri derken insanlar topluca yemek yiyor, keyifli içeceklerle sohbetlerini eğlenceli anlara dönüştürüyorlar, ayrıca mağazalar girip çıkıp ürünler satın almaktalar. Peki siz mekanınızı ısıtmaya hazır mısınız?

 

Elektrikli Isıtıcı Tavsiye

Bireysel yaşam yerlerinde doğalgazlı radyant ısıtıcılara gaz şirketleri izin vermemektedir, ancak elektrikli ısıtıcılarda böyle bir yasak söz konusu olmamakla beraber sizlere bu ürünleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz: Mira marka ürünlerimiz iç mekanlarda 10 m² alana kadar ısıtma performansı göstermektedir.

  • Bağlantısı kolaydır.
  • Elektrik prizine tak ısıt özelliği(zorunlu sigorta takıldıktan sonra )
  • Gürültüye sebep olmayan ısıtma avantajı
  • Ortama anında ısı yayılımı

Elektrik Sobaları

Elektrikli sobası olarak birçok tüketici ve ticari işletme sahipleri tarafından tercihlerin başını çekiyor. Odun yahut kömür yerine doğrudan elektrik şebekesinden ortama ısı vermek üzere hemen bu tip cihazları güvenle kullanmaya başlarsınız. Artı son zamanlarda doğalgazlı ısıtmaya alternatif olarak kullanılıyor. Hem zahmetsiz hem de çabuk ısı vermeleri sayesinde güvenle yerinizi ısıtabilirsiniz. Mira Heating elektrikli soba fiyatlarını hemen inceleyin!

Elektrikli Isıtıcıları Neden Tercih Etmelisiniz! Önemli Madde Başlıkları

  • Ortamı hemen ısıtma:Elektrikli ısıtıcıdan çıkan ısı enerjisinin etki kaybetmeden tüm ortamdaki nesleri, canlıları etkisi altına alır. Homojen bir ısı atmosferi oluşur.
  • Doğalgazlı sistemlerin aksine proje tesisat onayı gerektirmemesi.
  • Kolay kurulum.
  • Basit şekilde çalışmaları.
  • Mekandan başka bir mekan taşındığınız elektrikli ısıtıcıları kurma imkanı.
  • Cam balkondan,ev içine,villaya,kış bahçelerine kadar çok geniş bir alanda ısı transferi

Mira Heating Elektrikli Isıtıcı Sobalar

Mira Heating sizlere özel tasarladığı elektrikli ısıtıcı sobalarla, şimdiden ısınmasının keyfini yaşayın. Cam panelli, şık tasarım, 1-5 sıcaklık ayarlama imkanı üstüne opsiyonel uzaktan kumandayla oturduğunuz yerden kontrol imkanı gibi özelliklerle rakiplerinden açık ara önde. 2000W- tek 4000W çift modellerinden biri ya da daha fazlasını alan ölçüsüne göre seçmeniz ardından ortama hemen ısıtmaya başlayabilirsiniz.

Elektrikli Radyant Isıtıcı Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi(projelendirme,destek ve Bursa içi keşif) ve sipariş için bizlere şimdi ulaşın.

+90 545 329 01 64

+90 544 497 91 80

 

Social Share