Eskişehir Radyant Isıtıcı


Eskişehir'de sanayinden eğitime konuta kadar artan nufüse yönelik yatırımlar devam etmekte ve radyant ısıtıcılara olan talep günden güne artmaktadır. Anadolu'da Ankara'nın ardından kavşak noktada buluması; ortalama yükseltin az olmasının avantajı hem karayolu hem de demiryoluyla ulaşımı çok kolay hale getirirken hızlı tren seferlerinin devreye alınmasıyla Eskişehir ilimizin iç ve dış ticaret hacminde her yıl artış gözlenmektedir. İlimizde hem konut hem de sanayide birinci yakıt tipi olarak doğalgaz kullanılmaktadır.Hal böyle olunca doğalgazlı radyant ısıtıcılara talep artışı yaşanıyor.

Karasal iklim Eskşehir ilimizde hakim olan iklim türüdür; kışları sıcaklık sıfırın altına düşmekte, deniz iklimine uzak kalmasından dolayı kış gecelerinde don olayları görülebilmekedir. Yağışlar ilkbahar mevsiminde artarken, kışın kar ,yağmur olarak kendisini gösteriyor. Dolayısıyla özellikle yarı açık ve açık mekan sahipleri iyi bir radyant ısıtıcı sistemi kurması kaçınılmaz hale gelmiştir. Bu ısıtma sistemleri çalışır çalışmaz ortama hemen tıpkı güneş radyan ısınım şeklinde ısı vermeye başlar, soğuk zamanlarda mekanları istenilen sıcaklıkta kalmasını sağlamak üzere mühendisler tarafından titizlikle tasarlandığından,verimli bir perfomans alacaksınız.

Gelgelelim Eskişehir çok fonksiyonlu şehirlerimizden biri sayıldığı için özellikle öğrenci nufüsu fazladır; öğrenciler derslerden sonra eğlence, kültür,sinema ve yeme-içme aktivitelerini gerçekleştirmek üzere mekanlara gitmektedir. Öğrencilerin iyi ısıtılmış bir ortamda keyifle vakit geçirmelerini sağlayarak cironuzu arttırmanız pekala mümkündür. Yine iş ve taşınma amacıyla Eskişehir'de yeni bir hayata başlayan ailelerimiz soluğu yeme-içmeli alışveriş merkezlerinde alıyor; onların ve çocuklara ortamı daha iyi ısıtılmış bir alan sağlamanız gerekmektedir. Mira Heating Eskişehir radyant ısıtıcıları her tür iç ve dış mekana göre ısıtmada birinci öncelik olarak tercih edilmektedir.

Eskişehir'de hem özelden hem de kamudan yatırım alan sanayiye özel tek ve çift borulu radyantlarla çok daha güçlü ve performanslı ısınma elde etmek mümkündür. Bunun için radyant ısıtıcı uzmanına başvurmalısınız. Fabrikaların ihtiyaçlarıı tespit ederek, mekanlarına özel geliştirdiğimiz Eskişehir sanayi ısıtıcılarla ısınma sorununu en gerçekçi çözümleri sanayicimizle buluşturuyoruz.

Eskişehir'de Neden Mira Heating Doğalgazlı Radyant Isıtıcıları Tercih Etmelisiniz?

  • Tüm ürünlerimiz siz değerleri müşterilerimizin istediği göre tasarlanmakta,projelendirilmekte ve üretilmektedir.
  • Tasarım ve teknik ekibimiz koordineli çalışarak ısıtma sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırıyor.
  • Tüm mekanların ihtiyaç duyduğu farklı taş sayısı ve kW'de radyant ısıtıcı modellerimiz var.
  • Ürünlerimiz CE belgelidir.
  • Opsiyonel kumandayla birden fazla ısıtıcıyı kontrol edebilirsiniz.
  • Her yıl yeni model radyant ısıtıcıları siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.
  • Sıcaklık ayarı sayesinde ısıtıcları istediğiniz seviyede çalıştırabilirsiniz.
  • Temiz,kablo karmaşası olmadan, kolay montaj imkanı.

Isıtıcılarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere bize şimdi ulaşabilirsiniz!

+90 545 329 01 64

Social Share