Ev Isıtma Sistemleri-Doğalgaz Sobaları Ön Planda


Ev ısıtma sistemlerinde doğalgazlı sobalar başı çeken ürünler olarak gözümüze çarpıyor. Tüketiciler herhangi bir ısıtmadan ziyade onların göz zevklerine hitap edecek, iş hayatının getirdiği o olumsuz stresi ortadan kaldırabilecek huzurlu ısıtma ortamı sağlayan ürünlere yönelmeye başladılar. Piyası şöyle bir araştırdığınızda farklı tipte ev ısıtma sistemleri ile karşılaşacaksınız;hepsi tasarımı hatta boya rengi bile aynıdır desek yanlış olmaz.

Biz Mira Heating olarak onların arasından sıyrılıp sizin göz zevkinize, eviniz, yaşam yerinizi sıradanlıktan kurtaracak farklı modelde doğalgaz sobaları üretmeye başladık: çekici tasarım anlayşını benimseyen şirketimiz, kendinizi şımartacağınız elbette ailenizle mutlu ve sıcak hissedeceğiniz sıcak ortamları yaratıyor ve bunula birlikte kış soğukları,serin gecelerini şömine tipi doğalgaz sobalarımızla alev şölenine dönüştürüyor

Ev Isıtmada Mira Heating Doğalgaz Sobaları Neden Tercih Etmelisiniz?

  • İster üstten bacalı, ister hermetik bacalı şeklinde ısıtıcılarımızdan birini seçebilirsiniz.
  • Plazma cam panelden zarif bir o kadar güçlü alevlerin yükselişini izleyin.
  • İster duvara monte edin, isterseniz 2021'in en çok satan modellerinden biri olan Mira Freestanding Şömine Soba modelini kullanın.
  • Temiz,sessiz çalışma.
  • Gürültüsüz ısıtma teknolojisi.
  • Dekorasyon tutkunlarına özel tasarım.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

+90 545 329 01 64

 

Social Share