Hava Üflemeli Isıtma Sistemleri


Hava üflemeli ısıtma sistemlerinde sıcak hava üreteçleri sanayi tipi yerlerde ve müşterilere hizmet sunan restoran,cafelerde tercih edilmektedir. Sıcak hava üflemeli sistem gazı yakıp, ortama sıcak havayı gönderir,böylece uygun koşulda bir ısıtma gerçekleşir.Gaz için gereken oksijen iç alandan alınır herhangi bir dış hava bacalamaya gerek kalmaz.

Kışın mekanlarda sıcak hava üreteçleri ısıtma amacıyla tercih edilirken, yaz mevsimi kavurucu havalar yüzünden iç mekanları serinletmesiyle iki önemli özellik sunuyor.İç mekanı ısıtmada dikey tavana asılabilen modellerde ihtiyaçlar doğrultusunda ısıtma sorunları çözüme kavuşmaktadır,böylece iç ortam daha etkili verimli,temiz uzun süre etkisini gösterecek şekilde ısı almaya devam eder. Bu doğrultuda Mira Heating'in sizlere sunduğu sıcak hava üreteci modellerinden birini seçebilirsiniz.

Cihazlarımız son derece sessiz çalışır, müşterileri rahatsız etmez. İş ortamında personelin dikkatini dağıtmaz, tek sefer kurulur ve öylece çalışmaya devam eder. Özel elektrikçi,tesisatçıya gerek yoktur.Gerek teknik ekibimiz gerekse servislerimiz hava üflemeli ısıtma sistemlerinin kurulumu bizzat gerçekleştirir.

Uzaktan kumandalı,dijital ekran seçenekli, açı değişrebilen ızgara biçimde üretilmiş paneller Mira Heating doğalgazlı hava üreteçlerinde artı özellikler olarak rakiplerimizden bir adım öne çıkarıyor, işletmelerin ilk aradığı marka haline geliyor. Sizlere ısıtma sektöründe en iyi cihazlarla ve doğru çözümlerle buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir, ya da sağ tarafda bulunan WhatsApp destekten sorularınızı sorabilirsiniz.

+90 545 329 01 64

 

 

 

Social Share