Hazır Şömine Modelleri


Seçeceğiniz hazır şömine modellerinden birisiyle iç yaşam yerinize aradığınız sıcaklık konforunu hemen getirebilirsiniz. Size, bu noktada Mira Heating olarak yardımcı olmaktayı; ürettiğimiz kullanıma hazır doğalgazlı şömineler her villaya,salona şık bşir görüntü getiriyor, öte yandan ısınmanın ayrıcalığını hissediyorsunuz. Yaşam yerinizi daha çekici bir hale geliyor.

75 cm Üç Tarafı Camlı Hazır Doğalgazlı Şömine Odun Temalı

haz-r-mine-modelleri

Sağ ve sol yanları camlı ön tarafı geniş şekilde cam panelle tasarlanmış doğalgaz şöminesinde odun ya da lav taşı görsel temalarından birisini seçmeniz mümkündür. Buji ateşleme sistemini harekete geçiren uzaktan kumanda ile ısı vermeye başlar. Gömmeli model olup yer konusunda kısıtlı alana sahip ancak şömineden hiç vazgeçmek isteyemenlere özel karşımıza çıkıyor.

150 cm Üç Yüzü Camlı Hazır Şömine Modeli

Yaşam atmosferinizi daha canlı ve sıcak tutmanın yollarından birisi aşağıdaki üç yüzü camlı şömineden geçmektedir;150 cm uzunluğunda bu modelimizde daha geniş alanlara hitap etmekte, mükemmel ısı deneyime ulaşmak isteyenlerin aradığı çözüm olarak karşılarına çıkıyor. Tek borudan bacaya atık gaz çıkışı sağlanmaktadır. Ön tarafın tamamen cam olması, sizlere soğuk havalarda alev zevki yaşatmakta, ayrıca zevkinize uygun seçeceğiniz odun ya da lav taşlı temalardan çok özel görüntü yaratabilirsiniz.

 

150-cm-haz-r-do-algazl-mine

Neden Mira Heating Hazır Şöminleri Seçmelisiniz

  • Türkiye'de ilk defa doğalgazlı şömineler üretmeye başladık.
  • Ürünlerimiz hem Türkiye'de hem de yurtdışından büyük ilgi görmekte.
  • Beğendiğiniz modellerden birini seçer seçmez, kuruluma hazır olup çalıştırmaya başlayabilirsiniz.
  • Doğalgazlı ısınmanın konforunu yakalarsınız.
  • Yaşam yeriniz yeniden canlanır; alevlerin etkisiyle hoş vakitler geçirirsiniz.
  • Uzaktan kumanda üzerinden tek dokunuş.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle şimdi iletişime geçin!

+90 545 329 0164

Social Share