İzmir Radyant Isıtma Sistemleri


İzmir'de endüstriyel yerlerin, ticari mekanların ve diğer yarı açık-açık mekanlarından ısıtılmasında radyant ısıtıcılar ilk tercihlerin başında geliyor. İzmir şehri Türkiye'nin en önemli liman kentlerinden birisi olduğu için ithalatta önem taşımakta, Ege Bölgesi'nde dağların kıyıya dik uzanması liman hinterlandını geniş mümkün kılmıştır.Ayrıca deniz iklimi iç kesimlere kadar sokulabilmektedir. Demiryolu,uçak ve karayolu taşımacılığı çok önemli bir rol oynamakta, ilimizin ihracat kapasitesi yıldan yıla yükselmektedir. Tüm saydıklarımız İzmir iline ciddi yatırım çekmesiyle ısıtma sistemlerine olan talebi tetiklemektedir. Seracılık,sebze tarımı ve diğer organik ürün yetiştiricilerinin devletten destek teşvikleri almasıyla iç alanlarında ısıtmaya ihtiyaç doğmuştur.

İzmir'de Neden Radyant Isıtma Sistemleri Kullanılmalıdır?

  • Doğalgaz boru hatlarının şehirde bulunması.
  • Kamu ve yabancı yatırımlarının sürekli artması.
  • Yerli ve yabancı turistler dört mevsim şehirin önemli tarihi alanlarını ziyaret etmesi hem şehir merkezinde hem de tarihi mekanlarında etrafında birden fazla cafenin bulunması. Bu yüzden kafe sahiplerinin ısıtma sistemine talep göstermesi
  • Fabrika sahiplerinin üretim, personel, depo vb. durumlarda gerek ek kapasite gerekse yeni yapacakları tesise ısı sistemleri kurmak istemeleri.
  • Her yıl binlerce öğrencinin üniversite eğitimlerini İzmir'de görmeleri kültürel,sanatsal, yeme-içme faaliyetleri için kafelerde,müzelerde,konser alanlarında,spor salonlarında bulunmaları.
  • İnsanların daha hızlı ve kolay ısınmasını sağlamak istiyorsanız.
  • Uzun ömürlü bir sistem kurup maliyetleri en aza düşürmeyi amaçlıyorsanız.
  • Elektrikli ısıtmaya alternatif çözüm arıyorsanız.
  • Mekanınız büyükse ve ısıtma projelendirmesi konusunda profesyonel destek arıyorsanız.

Mira Heating İzmir Doğalgazlı Radyant Isıtıcılar

Mira Heating, İzmir'deki ticari ve bireysel müşterilerin ısıtma konusundaki ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlamakta, ürettiği farklı ısıtıcı modelleriyle işletme sahiplerine özel çözümler üretmektedir. Cihazlarımız CE ve TSE belgesi taşıması kaliteleri bir kez daha perçinlemiş. Ayrıca ihracatımızla ürünlerimizin başta Avrupa olmak üzere Rusya ve Türki Cumhuriyetleri'ndeki bayi ve müşterilerle buluşturmanın mutluluğu yaşamaktayız.

Mira Heating olarak sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Bize hemen WhatsApp butonundan ulaşabilirsiniz.

+90 545 329 01 64

 

Social Share