Kafelerde Isıtma Sistemi


Kafelerde ısıtma sistemi olarak hem doğalgazlı seramik hem de borulu radyant cihazlarından birisi seçmeniz isabet olacaktır. Ancak gözden kaçırmamanız gereken bazı hususları sizlere aktarmak istiyoruz:

Kafelerde Isıtma Sistemi Nasıl Seçilmelidir?

  • Kafenin alanının iyi bilinmesi şarttır ; bunun için bir uzmana danışmanızı veyahut kafenin alanını kendiniz hesaplamanız önem taşıyor.Alanı az bir yere birden fazla cihaz size kabarık doğalgaz faturası olarak dönebilir. Boş yere maliyet çıkar. Alan fazla olan bir kafede taş sayısı cihaz seçimi, cılız bir ısıtma verir,yine hem ciro kaybı hem de müşterilerinizin ortamı terk etmesine neden olur.
  • Verimli,temiz çalışan ortamda aşırı gürültü yapmayan cihazları tercih ediniz
  • Kafenin konumu, şehir iklimi, basınç faktörleri nem gibi coğrafi etmenleri de göz önünde bulundurmalısınız. Karasal iklimde daha güçlü kafe radyat ısıtma sistemine hatta borulu cihazlara gereksinim duyarken , deniz iklimin olduğu şehirlerde standart cihazlar yeterli görülebilir(İstanbul hariç; İstanbul geçiş iklimine sahip olduğu için kış mevsimleri sıcaklık sıfırın altına kadar düşebiliyor.)
  • Cihazların onaylı olması gerekmektedir.
  • Uzaktan kumadanlı,dijital ekrana sahip ısıtıcılarla işinizi daha kolaylaşır. Cihazları aç kapa için müşterilerin arasında gezinmenize gerek kalmaz.
  • Cihazlar sadece yetkili servis tarafından kurulmalı, usta adı altında yetkisiz kişilere kesinlike cihazın kutusunu açmaya dahi izin vermemelisiniz.
  • Kafe radyant sistemlerini satın almadan önce projelendirme çalışması yapmalı, üretici,satıcı firmaya danışmalısınız. Mira Heating her zamanki gibi satış öncesinde kafe sahiplerine danışmanlık hizmeti sunmaya devam ediyor.

Kafe radyant ısıtma sistemleri hakkında detaylara Mira Heating WhatsApp danışma hattından hemen ulaşın. Size özel fiyat ve cihazlarımızla sonbahara hazır girin.

+90 545 329 01 64

Social Share