Kırklareli Endüstriyel Radyant Isıtma


Mira Heating Kırklareli’nde yer alan fabrikalar, seralar, atölyeler, üretim hatları ve geri kalan tüm sanayi kollarında doğalgazlı endüstriyel radyant ısıtıcıları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kırklareli ilimizdeki sanayi kuruluşların yer aldığı alanlarda (ham madde, ulaşım, ticari hacim, Avrupa ile Pazar payının büyümesi vb.) insan ve malzemenin kısacası iş ortamın özellikle kış mevsiminde ideal sıcaklıkta kalması hayati önem taşıyor.

Çünkü Marmara Bölgesi geçiş iklimiline sahip olduğundan ortaya çıkan hava değişimleri (İzlanda alçak basını, yükselti, denizden uzaklık) sanayi kuruluşlarının yerini ,faaliyetlerini son derece etkileyen nedenlerdir.

Burada bir parantez açalım; İzlanda alçak basıncı özellik kış aylarında etkisini Marmara Bölgesi'ni etkisini altına alıyor ve Trakya tarafı aşırı soğuk, kâr ve yağmur yağışlı geçmekte, don olayları görülmektedir.

Don olayları, serada sebze, meyve kaybına davet çıkarır; sanayi kuruluşlarında da malın bozulmasına, personel verimim gözle görülür biçimde düşmesine sebep olur. İklimi değişitiremeyiz, ama iş yerinizi daha sıcak ve faaliyete devam halde tutabilirsiniz.

Bu yüzden Mira boru tip radyant ısıtıcılar, hem çalışanlarınız hem de yapılan işin sabit bir nokta sıcak kalmasına, ortamın temiz, ekonomik ısınmasına yardımcı oluyor. İşletmenizi fazla maliyetten kurtarmaktadır. Ürünlerimizin tamamı Türkiye’deki fabrikamızda imal edilmektedir.

CE belgesine sahip, uzaktan kumandalı (tek kumanda ile birden fazla ısıtıcı çalıştırma), tavana asmalı, paslanmaz malzemelerden oluşmaktadır. Kısacası, Kırklarerli endüstriyel radyant ısıtma Mira Heating’e emanet olduğunu bilmenizi isteriz.

Borulu radyant doğalgaz ile çalışan cihazlarımız, projenize, fabrikanızın üretim yerinizin ölçü, konum ve diğer tüm gereken göre size istediğiniz modeli, alanında uzman teknik ekibimiz sizin için tespit etmenin ardından, en doğru ve ekonomik avantajlı radyant ısıtıcıyı seçmenize yardımcı oluyor.

Mira Heating Kırklareli Endüstriyel Radyant Isıtıcı Kullanım Yerleri Aşağıda Sizin İçin Yazdık

  • Kırklareli Fabrika Isıtma

  • Kırklareli Depo Isıtma

  • Kırklareli Atölye Isıtma

  • Kırklareli Üretim Hattı Isıtma

  • Kırklareli Sera Isıtma

  • Kırklareli Spor Salonu Isıtma

WhatsApp satış ve destek
+90 544 497 91 80

Adresimiz: Çağrışan Mh. Bursa Cd. No:200 Mudanya Bursa/Türkiye

Sosyal medyada Mira Heating'i takip edebilirsiniz.

Facebook
https://www.facebook.com/miraisitma/

Instagram
https://www.instagram.com/miraheating/

YouTube

http://bit.ly/miraheatingyoutube

Social Share