Konteyner Isıtma Sistemi


Doğalgaz şebekesinin mevcut olmadığı durumlarda koyteynerler ya da prefabik evleri elektrik ile çalışan ısıtıcılarla yönelmelisiniz.Konteynerler dağlarda, şantiyelerde, geçici-kalıcı projelerdek kullanıldığından içinde barınacak personelin ısınma ihtiyacının ivedi giderilmesi gerekiyor.

Konteyner Isıtıcı

Doğalgaz hattı Türkiye'nin her bölgesinde dağların konumu ve yükselti sonucu bulunmayabilir, mevsim şartları izin vermiyor olabilir. Projelerin acil tamamlanması,personelde uygun bir ısı ortamında tüm işleri çetin koşullarda halletmeniz gerekiyor olabilir. Dolayısıyla alacağız konteyner ısıtıcıları, ısınma sorununu büyük ölçüde ortadan kaldırmanız mümkündür.

Prefabrik Ev Isıtıcı

Prefabrik evler ise, daha çok kalıcı amaçla üretilen şehirden uzakta yaşam yerleridir;kişilerin kendilerine özgü bir hayat tarzı oluşturmak, ev çevresinde bahçede sessiz sakın şekilde meşgul olmaları adına bu evler günümüzde çok tercih edildiğini görüyoruz. Elektrik enerjisi enerji nakil hatlarıyla hızlı taşındığından kurulan prefabrik evlerin konuma kadar elektrik hattı çekmek kolaydır ve prefabrik evinizi elektrikli bir ısıtıcıyla hemen ısıtmaya başlayabilirsiniz.

Kompozit Konteyner Ev Isıtıcı

Dış yüzeyi kompozit maddesiyle kaplı konteyner evin ısıtılmasında linkteki elektrikli ısıtıcı modelini tercih edebilirsiniz. Böylece ısı içeride daha uzun süre kalır ve iç ortamdaki bireyler,canlılar,cansızlar ısınmaya devam eder.

Konteyner-Prefabrik Ev Nasıl Isıtılır?

Önce konteyner ya da prefabrik evin iç yaşam alanın hacmini hesaplayın. Ardından bulduğunuz ölçümü aşağıdaki orana bağlı olarak kaç Watt gereksinim duyacağınız belirleyin. Biz, 200 m³ 'lük konteyner ev için hesaplama yaptık:

1 m³ Hacim 200 Watt Gerekiyor
200 m³ Hacim 6000 Watt Gerekiyor

 

1 kw 1000 W
6 kW 6000 W

Bu durumda Mira Korunaklı Elektrikli Radyant 3kW Isıtıcı modelinden 2 adet satın almalısınız.Mira Heating konteynerlerden prefabrik evlere kadar ısıtıcılarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyar.

Hizmet verdiğimiz bazı şehirler:

  • Bursa konteyner-prefabrik ev ısıtma
  • Kocaeli konteyner-prefabrik ev ısıtma
  • İstanbul konteyner-prefabrik ev ısıtma
  • Rize konteyner-prefabrik ev ısıtma
  • Yalova konteyner-prefabrik ev ısıtma
  • Antalya konteyner-prefabrik ev ısıtma
  • İzmir konteyner-prefabrik ev ısıtma

Social Share