Mira Heating 75 Cm Üç Taraflı Camlı Doğalgazlı Şömine İncelemesi


Üç tarafı camlı Mira Heating markalı doğalgazlı şöminede 75 cm uzunluğunda gövdeye sahiptir. İçerisinde yer alan seramik malzemedem imal edilmiş gerçeğe yakın odunlar sizler maksimum alev deneyimi yaşatmasıyla öne çıkıyor.Daha gerçekçi şömine görüntüsü elde etmek isteyenler bunun yanı sıra oturma yerinin neresinde olursa olursun alevleri hayranlıkla izlemek isteyenlere tasarlanan bu en iyi şömine markası sizi hayallerinizdeki mutluluğu yakalamanıza şimdi hazır! Çok güçlü ısıtma performansı sunan bu ısıtıcı tüm iç yaşam yerlerinde gözleri üzerine çekmeye aday. İster oturma odası, ister çalışma odası ister yönetici odası tamamen size göre kişiselleştirilen doğalgazlı şömine modelimiz kışın ya da geri kalan tüm soğuk zamanlarda çok sıcak bir ortam oluşturmaya hazır!

Yanmadan sonra meydana gelen atık gazı doğrudan üst bacadan dışarı tahliye edilmektedir.Böylece güvenli atık gaz tahliyesi koridoru oluşturulmuştur. Dış gövde yüksek dirençli anti statik toz boya ile boyalıdır. Isıdan dolayı herhangi bir boya atmanızı söz konusu değildir.

camlı şömine perspektif görünüş

Seramik imitasyon odunlar belli bir sıraya göre özenle sizlere daha canlı ve tok alevi getirmek amacıyla dizilmiştir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken odunların sıralanışında da ince işçlilik göze çarpmaktadır. Mira Heating, şömine tasarımdan üretime ve paketlemesine kadar tüm süreçlere titizlikle önem vermektedir.

Üç tarafı camlı şöminemiz gömmeli olup, görselde bulunan kablo ve diğer donanım gizlenmektedir. Böylece herhangi bir görüntü kirliğini oluşmaz. Mekanın iç ruhuna uyum sağlayan harika bir görsel ısı şölenini oluşturur.

Uzaktan kumanda ile oturduğunuz yerden şömineyi açıp kapatın, alevlerin gücü ayarlayın hepsi bu! Anında ateşleme sistemi sizlere çok hızlı ısıtma sağlamakya bununla birlikte iç mekanı hemen ısıtmaya geçmektedir.

Mira 75 Cm Üç Taraflı Cam Şöminenin Artıları

  • Çekici cam tasarım
  • tüm iç mekanlarda ısı karnavalı
  • Doğalgaz ya da LPG ile çalışma
  • İthal şöminelere göre çok daha uygun fiyat ve perfomans
  • Sessiz ısıtma
  • Tasarım,projelendirme ve özenli işçilik

Mira 75 Cm Üç Taraflı Cam Şöminenin Eksileri

  • Herhangi bir olumsuz özelliği bulunmuyor

Ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bize hemen ulaşın:

+90 545 329 01 64

Teklif İsteği Formu

CAPTCHA code

Social Share