Restoran Isıtma Sistemleri


Restoranlarda ısıtma sistemi olmazsa olmazdır, çünkü restoranlar kalabalık,ailelere, turist gruplarına, düğün öncesi tanışma,nişan, organizasyon,toplantı ve geri kalan tüm etkinliklere hitap eden çok önemli bir yeme-içme,eğlence sektörüdür. Doğru bir restoran ısıtıcı sistemini kullanmanız, işletme giderlerinin hafiflemesine yardımcı olur**, bunun yanı sıra müşteri trafiğnii özellikle kış aylarında daha yoğunlaştır.

İnsanlar aktiviteleri sever, ancak rahat,konforlu bir alanda sevdikleriyle unutulmayacak anları yaşamak istiyor, tüm aile bireyleri restoranda keyifli vakit geçirmek, daha uzun süre kalmak hiç şüphesiz restoran rahipleri veya işletmecileri için önem taşımaktadır.

Restoran ne kadar çok müşteri gelirse o kadar çok kar artışı söz konusudur... Mekanınıza uyum sağlayacak ve güven verici bir ısıtıcı ürününü seçmeniz sizin açınızdan hayati önem taşıdığını bir kez daha hatırlatalım; insan sıcağı sever.

Sıcak demek konfor demek, parayı harcamak demektir; masa etrafında dönen sohbetlerin uzaması, çocukların restoranlarda daha uzun süre kalması, yaşlı bireylerin tercih etmesi anlamına geliyor. Burada biraz daha büyük resmi görmelisiniz; ucuz,kalitesiz, günü kurtaracak restaurant ısıtma sistemi işletmenize kar getireceği yerde zarar yol açar, sonradan telafisini mümkün etmek neredeyse yok gibidir.

Restoranlarda Hangi Isıtma Sistemleri Kullanılmalıdır?

Cevap çok basit:Radyant ısıtma sistemleri restoranlarda kullanılmalıdır. Sebebini sorarsanız, son zamanlarda teknolojiye bağlı olarak adeta radyant ısıtma sistemleri evrim geçirdi, her çeşit restorana ve yere göre uyum sağlayabilen bu cihazlar enerji kaynağı Güneş'in ısıtma prensibiyle çalışmakta, ortama eşit ve homojen(eşit) ısı dağılımı sağlayarak, canlı-cansızların üzerine ısıyı mükemmel dağıtır. Farklı model sunmaları sayesinde irili ufaklı restoranlara hitap edebilir, kurumları dakikalar alır(gaz şebekesinden çekilen hat ve proje onayının ardından).

Restoranlardaki radyant ısıtma sistemleri borulu,seramik olmak üzere iki çeşittir. Tamamen mekanınıza ve ihtiyacınıza göre cihazlardan birini seçebilirsiniz. Mira Heating olarak size bu noktada yardımcı olmaktayız. Tamamen size özel ücretsiz teknik danışmanlıkla en iyi restoran radyant ısıtıcı modelini seçmenizi kolaylaştırıyoruz.

Mira Heating Restoran Radyant Isıtma Sistemlerini Tercih Etmeniz İçin Önemli Maddeler

  • Radyant ısıtıcların geleneksel ısıtıcılardan daha iyi verimli ısı sağlaması
  • Cihazların kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelmesi
  • Çok sessiz çalışma özelliği
  • Her türlü projeyi ve üretimi gerçekleştirebilecek donanımda teknik ve satış ekibi.
  • 30 yıldır ısıtma sorunlarını çözen mühendislik tecrübesi;biz ısıtma problemlerini laf cambazlığıyla değil,aksine bilimsel formül ve tecrübemizi yanımıza alarak hallediyoruz.

**Restoran konumu,geçiş iklimi(örn. İstanbul) denize uzaklık(dağların konumu),karasallık, enlem ve basınç etkisi doğalgaz kullanımı arttırabilir.

Siz de hemen sağ tarafta yer alan WhatsApp canlı yardım butonunu tıklar tıklamaz, size özel teknik danışmanız aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamadan mutlu olacaktır.

+90 544 497 91 80

Mira Heating

 

Social Share