Sakarya Radyant Isıtma


Endüstrileşmenin ve yeni alışveriş merkezleri,yeme içme alanlarıın her yıl katlandığı Sakarya'da radyant ısıtıcılara olan talebin yükseldiğini görmekteyiz. Sakarya ilimiz Marmara Bölgesi sınırları içerisinde yer almakta iklim ve yer şekillerine bağlı olarak tarım,hayvancılık,sanayi gibi farklı kollarda Türkiye'ye hem iç hem de dış ticaretteki başarısını paylaşmaktadır. Doğalgaz yatırımları hem konut hem de sanayi diğer ticari noktalarda devlet-özel sektör işbirliği sayesinde ilimizde radyant ısıtıcılar listenin ilk sıralarında yer alıyor.

Sakarya İklimine Genel Bakış

  • Akdeniz,Karadeniz, karasal iklimleri barındıran Marmara Bölgesi'nin ili Sakarya'da tarım ürünleri çeşitleri fazladır.Örneğin: Nem oranı yüksek kıyılarda fındık tarımı gerçekleştirilmektedir.
  • Geleneksel mera hayvancılığı yerine, modern tesislerde hayvancılık faaliyetleri sürdürülmektedir; büyükbaş,küçükbaş ve kümes hayvanclığında Marmara ve Türkiye'nin en kalabalık ili olan İstanbul'un ardından diğer illeri hayvansal gıda ihtiyacını karşılamaktadır
  • Önemli ağır sanayi kuruluşları şehirde toplanmıştır. Karayolu ve demiryolu ulaşımı ileri derece yükseltinin az olması sebebiyle gelişme gösteriğini anlamaktayız.

Sakarya Doğalgazlı Radyant Isıtıcıları Yukarıdaki Maddelerle Nasıl İlişkilendirebiliriz?

Şehirin bulunduğu bölge ve enerji nakil taşımacılığı kolay olması sanayi kuruluşlarını yatırımına sağlamıştır,sanayi için insan gücüne ihtiyaç vardır. Bundan dolayı barınma,eğitim,eğlence,kültür gibi önemli usunları göz önüne alırsak ısınma ve ısıtmaya gereksinim katlanarak artıyor.

Üniversite öğrencileri, hem okumaya hem de sosyalleşmeye Sakarya ilini tercih ediyorlar. Kafe sahipleri ısıtma sistemi kurarken Mira Heating marka Sakarya radyant ısıtıcı modellerini tercih edebilir.

Sakarya endüstriyel ısıtma sistemlerinde yatırımcılarımız doğalgazlı boru radyant ısıtıcı ısıtma sistemlerini kurarak, çalışma ortamı sıcak bir yere dönüştürebilir, iş ve personel verimini arttırmanın keyfini çıkarırsınız.

Sakarya'da Neden Mira Marka Radyant Isıtıcıları Seçmelisiniz?

  • Sakarya'da hem bayi hem de servisimizler müşterilerimizle güven tazelemeye devam ediyoruz.
  • Her yıl AR-GE çalışması yaparak, yeni modelleri siz değerleri müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.
  • İhtiyaçlara göre radyant ısıtıcı seçiminde sizlere destek olmaktayız. İşini projelendiriyor,uygun cihaz seçmenize yardımcı oluyoruz.
  • Ürünlerimiz CE ve TSE belgeli olup, kaliteleri tescillenmiştir.
  • Ürünlerimiz stresli ısı ortamı oluşturmaz. Sessiz çalışır. Misafirlerinizi,müşterilerinizi etkilemez.

Cihazlarımız hakkında daha fazla bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz

+90 545 329 01 64

 

 

Social Share