Samsun Radyant Isıtıcı


Samsun doğalgazlı ve elektrikli radyant ısıtma sistemlerinde Mira Heating işletmecilere,fabrika sahiplerine hizmet üstün,kaliteli cihazlarıyla hizmet vermekten memnuniyet duyar. Samsun verimli ovası, diğer taraftan iç&dış ticarette hakim payı her yıl güçlendirdiğinden bu ilimizde nüfus artış hızı yükseltmekte eğitimden,sanayiye, yeme-içme sektörlerine kadar yatırımı kendisine çekmeyi sürdürüyor. Bu sebeple ısınma ihtiyacı ve enerji tüketimi hayli arttığını gözlemliyoruz. Aşağıda Samsun'da doğalgaz abone sayısının yıl içindeki değişimi görebilirsiniz.

samsun-do-algaz-abone-say-s

Karadeniz iklime hakim olması ilimizde kışları karasal iklimde bulunan şehirlerimize göre daha az soğuk geçirmekte sonbahar aylarında cephe yağışlarının etkisinde kalması, yazlar sıcak geçirmesi deniz iklimimn hakimiyeti sayesinde kıyıda nem oranının fazlalığı artısı yağışı gelmesi  tarım ürünlerinin yetişmesine olanak sağlıyor. Samsun'da delta ovasının varlığı(Çarşamba) akarsularının birim oluşturmasına sebep olmakta; bölge tarım,hayvancılığı etkili kılmaktadır.

Bir yerde iklim koşulları uygunsa,diğer taraftan dağların konumu iklimi şekillendiriyorsa, aynı şekilde dağların yüksekliği az ve yol yapım maliyetleri düşükse o halde hem tarım hem sanayi hem de konut yatırımları saydığımız özelliklerin zıttı taşıyan başka bir ilden daha avantajlı konuma geçiyor. Samsun da Türkiye'de doğası,ekonomisi,yetiştirilen tarım ürünleri, ticaretle önemli bir noktada yer almaktadır. İl baz doğalgaz tükeminde Samsun: diğer illere göre biraz daha koyu mavide yer alıyor.

samsun-do-algaz-t-ketimi-2020

Hal böyle oluca sanayi, kamu yatırımları artıyor, yeni üniversite, okulla açılmakta insanlar başka bir şehirden diğer bir şehire(şehirden-şehire göç) göç daha iyi bir hayata kavuşmak ümidiyle göç ediyorlar. Sizi ilgilendiren kısım burada insanların barınma ihtiyacını karşılamasının ardından onların çalışması,eğlenmesi,yemesi-içmesini olanak verecek ısıtma ortamı. Samsun ilimizde birinci ısıtma enerjisi doğalgaz,ardından elektrik gelmektedir. Tüm işletmeler bir an önce elektrikli, doğalgazlı radyant ısıtıcılara geçerek hemen mekanlarını ısıtma sorununu çözmeye çalışmaktadır. 

Mira Isı doğalgazlı seramik radyant ısıtıcıları Samsun'daki her ticari müşterinin ihtiyaçlarını giderecek şekilde tasarlamakta, cihazları sorunsuzca yarı açık veya açık, kapalı ortamları güvenle ısıtmaktadır. Cihazlarımızı hemen hemen her mekan tipinde müşterilerinizin daha keyifli vakit geçirmelerine sağlamak üzere kullanabilirsiz.

Mira Heating Samsun Radyant Isıtıcı Modelleri

 • Her tür mekana kolay kurulum.
 • 3 kademe sıcaklık seviyesi.
 • Çok hızlı ısıtma (elektrikli radyantlarda)
 • Dijital ekran
 • Farklı modellere ve kW'da cihaz seçenekleri
 • Maksimum performans, minimum enerji kaybı.
 • Şık cihaz tasarımı.
 • Kokusuz,dumansız ısıtma teknolojisi
 • CE-TSE belgeli kalitesi perçinlenmiş ürünler
 • Opsiyonel uzaktan kumanda.
 • Ve daha fazlası.

Ürünlermiz hakkında detaylara WhatsApp butonunu tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Social Share