Sanayi Tipi Isıtıcı Modelleri Doğrusunu Seçin


Sanayi tipi ısıtıcı modelleri endüstrideki çalışma ortamında hem personelin ısınmasını sağlar hem üretilen işinin, üretim hattındaki ısı gereksinimi karşılayan güçlü ,dinamik ve verimli cihazlardır. Bu sanayi tipi ısıtıcıları seçmenize bazı kriterleri göz önünde bulundurmalısınız: Aksi durumda yanlış cihaz seçimi istenmeyen zararlara sebep olabilir.

  • Sanayi bölgesinin iklimi, bağlı bulunduğu hava basıncı, hava şartları. Örneğin ; Kıyı kenarlarında denizsel iklim,dağların konumu(paralel uzanması) havayı ılıman hale getirir dolasıyla ekonomik sanayi tipi ısıtıcı, ısıtma için yeterli kabul edilebilir. Eğer kuruluşunuz iç bölgede, doğuda bir ilimizin içinde yer alıyorsa, kış mevsimi getirdiği soğukları ortamdaki sıcaklığı sıfırın altına düşürür (batıdan doğuya yükseltinin artması, denizden uzaklık), dolayısıyla daha güçlü ısıtma sunan bir cihazı tercih etmeniz kaçınılmaz olacaktır.
  • Sanayi kuruluşunun iç alanı ölçüsü, en iyi ısınmayı sunan ve para kaybetmenizi engelleyen dahası sanayi tipi ısıtıcı seçim kararınızı kolaylaştıran başka bir etmendir.

Sanayi Tipi Isıtıcı Fiyatları

Sanayi tipi ısıtıcıların fiyatlarında iş yerinin alanı, tavandan zemine yüksekliği ve diğer etmenler(konum,iklim, gaz şirketi talepleri,elektrik) etki edebilmekte. Bu sebeple net fiyat ancak projelendirmenin ve yükümlülüklerin tamamlanmasının ardından çıkmaktadır.

Mira Sanayi Tip Isıtıclar Size Ne Sunuyor?

Büyük endüstriyel alanlarda konforlu ve performans veren ısıtıcıları size getiriyoruz. Projelerinize özel ürünler üretebilecek kapasitemiz mevcuttur. Teknik ekibimiz cihaz tasarım,ölçüm,test ve son test her türlü gereksinimizi karşılamaktadır.Tüm işleri tak çalıştır şekilde teslim etmekteyiz. Memnuniyetinizi önemsiyoruz.

  • Endüstriyel tip sanayi radyant ısıtıcı ürünlerimiz tavana asılabilir, duvara monte edilebilir. Böylece radyan ısınımı maksimum seviyede kazanırsınız.
  • Cihazlarımızın bakımı kolaydır.
  • Uzaktan kumanda sayesinde birden fazla cihazı aynı anda çalıştırma kapatma imkanı sunar.
  • Ürünlerimizdeki yer alan yüksek kaliteli ve onaylı malzemeler toza,alerjene sebep olmaz.
  • Cihazlarımız sessiz çalışır, dolayısıyla ortamda fazladan gürültüye sebep olmuyor.

İkinci El Sanayi Tipi Isıtıcılar

Mira Isı Sistemleri'nde fabrikandan bakımlı,testleri tamamlanmış, onaylı ikinci el sanayi tipi ısıtıcıları bulabilirsiniz. Bünyemizde barındırdığımız cihazlar oldukça temiz kullanılmış olup, sanayideki ısıtma ihtiyacını güvenle karşılayacak kapasitededir.

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtcı

Mira Heating, uzman teknik personeliyle sanayiye elektrikli ısıtılar projelendiriyor; bize hemen ulaşın, ardından sanayi modeli ve nasıl bir elektrikli ısıtıcı sistemi kurmak istediğinizi bize anlatın, ardından fikirlerinizi projeye hem hazılı hem bilgisayar ortamında hazırlayalım.

Daha detaylı bilgi isterseniz, ücretsiz danışmanlık için bizimle hemen iletişime geçin! Isınmanın konforunu yaşayın! Şimdi size WhatsApp canlı destekle sorularınızı hızlı ve doğru cevaplandırıyoruz.

+90 545 329 01 64

 

 

Social Share