Sera Isıtma Sistemleri Kolay Ve Verimli Isıtma


Türkiye'de seracılık yaygın yapılan bir tarım faaliyetidir. Seralara uygun ısıtma sistemlerinde önem arzeden radyant ısıtıcılar ,sıcak hava üreteçleri ve tarımsal ısıtıcı modellerinin tercih edildiğini görüyoruz. Kolay montaj ve olması sayesinde seralara özellikle tarımsal ısıtıcı modellerinde seçim

Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde iklimi seracılıkta önemli bir rol oynar. Örnek olarak; Antalya ve çevresi enlem,ekvator,dağların uzanış yönü ve basınç etkisi gibi çok önemli faktörler seracılık tarımını mümkün kılıyor. Üreticiler çeşitli sebze ve meyveleri üreterek ülkemiz içinde satış yapmakta öte yandan başta Rusya olmak üzere Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine her yıl katmerli ihracat gerçekleştiriyor.

Geri kalan bölgelerde hem tarım yatırımları devlet tarafından desteklenmesi hem de tarımla uğraşanlar seracılığına değer kattığını görüyoruz. Diğer bölgelerde de mikroklimal iklim sayesinde (Rize,Iğdır)ve bilimsel çalışmaların sonucu olarak serada üretim ve verimde seracılık ciddi dikkat çekmekte.

Hal böyle olunca tarımda gelir aslan payı olan sanayiden sonra gelmekte. İyi bir sera ısıtma sistemi sizi zararladan korur, maliyeti belli bir sürede çıkarırsınız.

Ancak serada ısıtma konusu olunca sebze ve meyve üreticileri doğru bir ısıtma sistemi seçmeleri gerekiyor.Sera içi ısının sabit tutulması ve bitkilerin yeterince zamanında büyümeleri hayatı önem taşımakta , aksi halde olgunlaşmayan sebzelere siz sera üreticisine çok büyük ekonomik zarar,devletin maddi kaybı, tüketicilerin sağlıklı gıdaya ulaşamaması , gıda fiyatlarının artması gibi kaçınılmaz telafisi sonradan çok zor olacak sonuçlar doğuracaktır.

Neyse ki biz Mira Heating olarak siz değerli üreticilere özel ısıtıcılar geliştirmeye başladık; tamamen ihtiyacınıza, bütçenize işiniz, sera konumuna ve yerine göre cironuzu arttıracak ürünleri üretmeye devam ediyoruz.

Mini Hobi Sera Isıtma Sistemleri

Mini hobi seraya sahip girişimciler, tekil kişilere ürettiğimiz AGH serisi doğalgazlı ya da lpg ile çalışabilen ısıtıcılardan yana tercihlerini kullanabilir.

Muz Serası Isıtma Sistemleri

Akdeniz Bölgesi, muz yetiştiriciliğinin yapıldığı tek bölgedir; ekvador çizgisine yakın olması, toros dağlarının deniz kıyısına paralel uzanması neticesinden kıyılarda sıcaklığın iç bölgelerden daha yüksek yüksek olması, yaz mevsimi asor dinamik yüksek basıncı gibi önemli iklim faktörleri bu tarımı elverilşli kılıyor. Seradaki sıcaklığın kış mevsiminde sabit kalmasını istiyorsanız Mira AGH serisi tarımsal ısıtıcıyı tercih edebilirsiniz. Böylece muz meyveleriniz zamanında olgunlaşarak iç piyasanın ihtiyaç duyduğu muzları satarak, para kazanmanız mümkün.

Mira Sera Isıtıcıları Seçmeniz İçin Altın Maddeler

Seranızı oluştururken, ihtiyacınıza göre ısıtıcıyı seçmenize ücretsiz teknik destekle yardımcı oluyoruz.

 • 30 yıldır ısıtma sektöründeyiz.
 • Dünya, ıstma-ısınma problemleriyle dolu ve biz onları çözmek için yılların birikimiyle elde ettiğimiz mühendislik tecrübemizi ve teknik ekip gücümüzü arkamıza alarak, aralıksız çalışmaya devam ediyoruz.
 • Verimli ısı böylece faturadan tasarruf. Giderlerinizin düşmesi.
 • Uzaktan kumanda ile tek tuş akıllı kontrol sistemi
 • Kolay montaj.
 • Görüntü kirliği vermeyen,bitkileri strese sokmayan tasarım-sessiz çalışma.
 • Mükemmel homojen ısı yayılımı.
 • Temiz enerji doğalgazdan maksimum verim, az maliyetle ısıtma sistemi kurarsınız.
 • Ortamı sessiz ısıtma
 • Temiz enerji doğalgaz
 • Size özel ücretsiz teknik hizmet,danışmanlık ve projelendirme.

Sıcak hava üretecleri ve tarım ısıtıcıları hakkında daha geniş bilgi, ve satın alma için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

+90 544 497 91 80

Social Share