Seramik Radyant Isıtıcı Çalışma Prensibi


Seramik radyant ısıtıcıların çalışma prensibi radyant ısıtıcının özelliği,tasarımı ve performansına bağlı olarak şekilde çalışmaktadır. Cihaz içinde yer alan alümünize edilmiş özel brülore varan ısı cihazın seramik yüzeyden geçerek ortamdaki canlıları ve canlı olmayanları güneş gibi homojen olarak ısıtır.

Verimli bir radyant ısıtma için burada önemli olan cihazın tasarımı,başarı ile geçmiş testleri, gaz şirketleri tarafından onaylanması ve içindeki tüm parçaların teknik standartlara uyumlu olması son derece önem taşıyor.Aksi halde oluşabilecek kazalar,arızalar hem can kaybına hem de ticari işletmenizin itibarının zedelenmesine,işinizin bozulmasına neden olabilir. Her zaman bilinen güvenilen onaylanmış doğalgazlı radyant ısıtıcıları seçmelisiniz.

Doğalgaz radyant ısıtma ciddiye alınması gereken bir durumdur. Hem işletmeniz hem de müşterilerinizin güvenliğine önem verdiğinizi biliyoruz bundan dolayı Mira Isı Sistemleri olarak ihtiyacınıza bütçenize uygun gelecek seramik radyant ısıtıcıları üretiyor tüm seramik radyant ısıtıcı modellerimiz fabrikalardan,cafelere,restoranlara, hotellere, kuaförlere,atölyelere, imalethanelere kadar geniş alanlarda ısıtma çözümü getirmektedir.

+90 544 497 91 80 numaramızdan seramik doğalgazlı radyant ısıtıcılarının modelleri ve fiyatları hakkında bize ulaşabilirsiniz 

*Fotoğraf pandemi öncesinde çekilmiştir. 

 

Social Share