Tenis Kortu Isıtma Sistemleri


Mira Heating Tenis Kortu Isıtma Sistemleri

Tenis Türkiye'de gittikçe popüler hale gelen bir spor dalıdır. Büyükten küçüğe hemen hemen herkes bu spora oldukça ilgi göstermektedir. Özellikle büyük şehirlerde kısıtlı zamanı olan çalışanlar, akşamları ve hafta sonları zayıflamak fit kalmak için tenis kortlarını tercih ediyor. Buna bağlı olarak tenis kortu sayısı Türkiye'de artışa geçmiştir. Yaz kış fark etmeden tenis kortları kullanılmaktadır. Kışın havanın soğuk olması beraberinde bir takım sorunlar getirmektedir. Isıtmadan yoksun bir tenis kortunuzun olması demek müşteri kaybına yol açması anlamına gelir. Tavsiyemiz kış sezonu başlamadanönce hazırlıklarınızı tamamlayıp uygun bir seramik radyant doğalgaz ısıtma sistemi seçmenizdir. Fakat tenis kortunu ısıtırken kafanıza göre ısıtıcı almamalısınız. Kapalı kortun alan ölçüsü iyi yapılmalı, tentenin zemine olan mesafesi dikkatli ölçülmedir. Sonra bu ölçülere göre olarak uygun bir radyant ısıtıcı bir uzmana danışarak doğru modele karar vermenizi tavsiye ediyoruz.Örneğin küçük bir radyant ısıtma cihazı çoklu tenis kortların ısıtılmasında yetersiniz kalabilir. Büyük bir radyant ısıtıcı tek tenis kortuna çok fazla ısı salıp, çok yüksek doğalgaz faturası çıkaracaktır. Her iki durumda müşteri,zaman,cihaz,ekonomik olarak siz etkileneceksinizç O yüzden alan hesaplamanızı iyi yapmanızı, eğer bu konuda yardıma ihtiyacınız var ise Mira Heating tenis kortu ısıtma sistemleri uzmanlarına danışmanızı öneriyoruz.

 

Neden Mira Heating'i Seçmelisiniz?

 • Yıllardır ısıtma sektörü içerisindeyiz fabrikalardan,cafelere, tenis kortlarına kadar açık-kapalı alanara ısıtcılar geliştiyoruz, ve üretimi yapıyoruz.Sektörler bize tecrübe getirmiştir
 • YERLİ ÜRETİMİZ
 • Tüm doğalgaz seramik radyant ısıtıcılarımız  ve diğer ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
 • Uzman ekibiniz, tenis kortlarınıza bizzat giderek ücretsiz keşif montaj yapmaktadır.
 • Yedek parça desteği sağlıyoruz.
 • Ürünlerimiz verimli ısıtır, üzerinde yazan değerlerde ısı sağlar.
 • Kumanda ile seramik radyant ısıtıcılarımız kolay kontrol edilir.
 • Ürünlerimiz CE belgelidir. TSE onaylıdır.
 • Satış sonrası yanınızdayız.
 • Ürünlerimiz sessiz çalışır özellikle tenis gibi konsantrasyon gereken sporlarda kort içinde asla ses çıkarmaz.
 • Temiz enerji doğalgaz ile yüksek verimli ısı alacaksınız. Böyle cironuz yükselecektir. Müşterilerinizin tercihi olacaksınız.

Eğer siz tenis kortu ısıtma sistemlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Mira Heating korku evleri ,espor cafeler,VR cafeler, spor salonu, bowling merkezi gibi müsabakaların-etkinliklerin  çok çeşitli seramik radyant ısıtıcılar ile ısıtma çözümü sunuyor.

+90 544 497 91 80

mira@miraheating.com

Sosyal medyada Mira Heating'i takip edebilirsiniz.

Facebook
https://www.facebook.com/miraisitma/

Instagram
https://www.instagram.com/miraheating/

YouTube

http://bit.ly/miraheatingyoutube

Social Share