Planlama


Mira Isı Sistemleri olarak planlamamızı müşteri talepleri doğrultusunda uzun vadeli şekillendiriyor ve ar-ge çalışmalarımızla seri üretimimizi bir arada yürütüyoruz. Makine parkımızda başlayan üretimimiz 5S standartlarını gözeten ve yalın üretim modeliyle şekillendirilmiş çeşitli üretim hatlarından ve testlerden sonra kullanıcıların güvenle ve memnuniyetle uzun yıllar kullanacağı ürünler halime geliyor.

Bunun yanında ise iş güvenliği ve çalışan sağlığına verdiğimiz önemle de üretim aşamasında tüm firmalara örnek olmanın sevincini yaşıyoruz.


0
0
0
0

Mira Isı Sistemleri

DOĞALGAZ ISI SİSTEMLERİ

MİRA Isı Sistemleri 1991 de , Makine Mühendislik faaliyetleri ,özellikle Doğalgaz ve enerji ile ilgili faaliyetler için kuruldu. 1995 ‘den bugüne evsel ve endüstriyel çeşitli doğalgazlı ısıtıcıların üretimini yapmaktadır.Miraheating ve İnfragaz markaları ile gazlı Isı Cihazları üretmektedir.

MİRA ve İnfragaz logoları altında tasarımla başlayan yenilikçi ve farklılık anlayışımızı, estetik ,verimlilik ve kalite ile birleştirerek tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, benzer diğer ürünlerden farklı ve yüksek performanslı ürünleri pazara sunmak temel ilkemizdir.

Destek ve Hizmet

Türkiye'nin her yerine yaygın teknik servis ağı. Müşterilerimizin önerileri bizim için önceliktir.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için daima müşteri memnuniyeti önmilidir. ARGE çalışmalarımızı bu doğrultuda devam ettirmekteyiz.

Güven ve Kalite

Yıllardır ısıtma sektöründe hizmet vermekteyiz, iç ve dış teknolojileri yakından takip ederek sizlere son teknolojik ürünler sunmaktayız..