Strateji


Mira Isı Sistemleri olarak vizyonumuz, tasarımda ve estetikte birinci, Dünya'da yapılmamış ve kullanıcı konforunu esas alan ve bu doğrultuda ülkemize katma değer katan ürünleri geliştirmek, üretmek.

20 yılı aşkın tecrübemizle her geçen gün ısınma ihtiyacının her alanına sunduğumuz çözümler ve yaptığımız yatırımlarla insan sağlığına faydalı, tam otomasyonlu, ergonomik, kullanımı kolay ve estetikten taviz vermeyen ürünler ile Mira markamız altında ürünlerimizi üretiyor, ar-ge çalışmalarımızı hiç durmadan devam ettiriyor ve hem yurt içi hem yurt dışı ihtiyaçlara en kusursuz çözümleri sunuyoruz. Bununla gurur duyuyoruz.


0
0
0
0

Mira Isı Sistemleri

DOĞALGAZ ISI SİSTEMLERİ

MİRA Isı Sistemleri 1991 de , Makine Mühendislik faaliyetleri ,özellikle Doğalgaz ve enerji ile ilgili faaliyetler için kuruldu. 1995 ‘den bugüne evsel ve endüstriyel çeşitli doğalgazlı ısıtıcıların üretimini yapmaktadır.Miraheating ve İnfragaz markaları ile gazlı Isı Cihazları üretmektedir.

MİRA ve İnfragaz logoları altında tasarımla başlayan yenilikçi ve farklılık anlayışımızı, estetik ,verimlilik ve kalite ile birleştirerek tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, benzer diğer ürünlerden farklı ve yüksek performanslı ürünleri pazara sunmak temel ilkemizdir.

Destek ve Hizmet

Türkiye'nin her yerine yaygın teknik servis ağı. Müşterilerimizin önerileri bizim için önceliktir.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için daima müşteri memnuniyeti önmilidir. ARGE çalışmalarımızı bu doğrultuda devam ettirmekteyiz.

Güven ve Kalite

Yıllardır ısıtma sektöründe hizmet vermekteyiz, iç ve dış teknolojileri yakından takip ederek sizlere son teknolojik ürünler sunmaktayız..