Dış Mekan Isıtıcı Tavsiye


Açık alan ve diğer dış mekanlara ısıtıcı seçerken radyant ısıtıcıları kullanabilirsiniz. Yerli ve yabancı turist hareketliliği yeme içme yerlerinin sadece iç alanların değil, aksine dış mekanlarda müzikli,partili,düğün gibi eğlence atmosferi sunması ve buna bağlı olarak ısıtma ihtiyacını karşılamak üzere doğalgazla ısı veren radyant sistemi kurmak isabetli olacaktır. Ayrıca bütçenizi korumayı düşünürseniz, mekanda kiracıysanız, elektrik ile çalışan radyant ısıtma ürünlerine yönelebilirsiniz. Aşağıda birkaç modeli sizin için öneriyoruz:

Dış Mekan Isıtıcıları Doğalgazlı

Mira MRC S ve LCD doğalgazlı ısıtıcı modellerinden birini tercih ederek dış mekanı ısıtabilirsiniz. Eğer doğalgaz hattı bulunmuyorsa aşağıda yer alan palmiye tarzı tüpülü ısıtıcımıza, göz armayı unutmayın.

Mira MRC Panel Serisi Dış Mekan Isıtma

Mira MRC S (LCD) Dış Mekan Isıtma

Seyyar Isıtıcı Modelimiz oldukçe beğeni topluyor.

Burada tamamen sizin istediğiniz ürüne,günlük ziyaretçi kapasitesi,iklim,mekan ölçülerine bağlı olduğunu bilmenizi istiyoruz.Fakat şunu hiç unutmayınız: iyi bir ısıtma daima müşteriyi mekanda tutar, çünkü müşteri ısıtıcının yayıdığı ısı enerjisini vucunda yatıştırıcı,sakinleştirici etki bırakır ve dış mekanda daha fazla kalmasına olanak sağlar.

*Isıtıcının kullanımı ve gaz sarfiyatı ise dış mekanın bulunduğu bölge,şehir, rüzgar tipi,basınç etkisine dayanmaktadır.

Mira Heating size en iyi açık alan ısıtıcı sistemini seçmenize yardımcı oluyor. Ücretsiz teknik danışmanlık için bize WhatsApp canlı destek üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

İletşim numaramız:

+90 545 329 01 64

 

Social Share