Hava Isıtıcıları


Hava ısıtıcıları elektrikli ya da doğalgazlı olmak üzere kapalı ve açık mekanlarda kullanıma göre havayı ısıtan cihazlardır.Burada önemli olan ne tür bir ortamı ısıtıp ,ardından ona göre en iyi performansı veren cihazı seçmektir.

  • Kapalı alanlarda sıcak hava üreteçleri ve elektrik ile çalışan infrared radyant ısıtıcılara yönelebilirsiniz.
  • Açık alanlarda ise LPG'li taşınabilir veya seramik radyant ısıtma sistemlerinden birini kullanmak tam isabet olacaktır.
  • Hava üreteçleri, daha geniş alanları (atölye,depo,hangar, fabrika vb) sıcak havayı üfleme yönetemiyle iç ortamda homojen ısı oluşturup ortamdaki havayı daha etkili ısıtma becerisine sahiptir. Elektrikli infrared radyantlar ise 16 metrekare alana sahip( cafe,lokanta, garaj, balkon, banyo vb) bir yere temiz,sorunsuz ve güven sağlayan doğalgaz ulaşmanın mümkün olmadığı çabuk ve etkili ısıtma çözümü getirir.
  • LPG ile çalışan ısıtıcılar ise  doğalgaz ya da elektrik şebekesine olmadığı yerlere alternatif ısıtmadır(hoteller, kış bahçeleri,yayla evleri, veranda,avlu vb).Tüpü, cihaza bağladıktan sonra ısı elde etmeye çok kolay zahmetsiz başlarsınız.
  • Size kalan ise hangi ısıtıcıyı nerede kullanacağınızı tayin etmek. Bu konuda Mira Heating uzmanları daima yanınızdadır. Bize hemen yan tarafta bulunan WhatsApp canlı destekten hemen ulaşabilirsiniz.

+90 545 329 01 64

 

 

 

 

 

Social Share