Radyant Cafe Isıtıcı


Radyant ısıtma sistemlerinin belki de en çok kullanıldığı yer cafelerdir. Eğlence,parti,etkinlik ,yeme,içme hareketliliği sayesinde bu mekanlar sürekli ziyaretçi çekmekte ve bundan dolayı ısıtma ihtiyacı doğmaktadır. Neden cafelerde radyant ısıtma tercih edilmektedir?

  • Radyant cihazları barındırmak kolaydır; yarı-açık,kapalı mekanların tavanlarına pratik şekilde montajı sağlanabilir. Cafeye gelen ziyaretçinin dikkatini dağıtmasına sebep olmaz.Kablo karmaşası yaratmaması diğer bir artı özellik.
  • Şüphesiz ısıtma sistemi; mühendisler sürekli teknolojiyi kovalar ve ihtiyaçlar doğrultusunda insanların hayatı kolaylaştırabilecek sistemleri keşfetmek için uğraşmaktadırlar, üstüne doğadan ilham almayı da ihmal etmezler. Radyant sistemlerinin ana kaynağı Güneş'tir. Güneşi kendimize yaklaştıramayız, ama onun ısıtma prensibini canlı ve canlı olmayanlar üzerinde anlama, bunu avantaja çevirmek mühendislik işidir. Dolayısıyla mühendisler Güneş'in kendi yaydığı ısı enerjisini radyant cihazlara uzun uğraşlar sonucu uyarlamayı başarmışlar. Böylece cafe oturma alanları radyant teknolojisinin getirdiği avantajla daha sıcak ve konforlu hale gelmiştir. Siz sadece mekanınıza bir cihaz değil,mühendislik harikası bir ürün kullanırsınız.
  • Cihaz çeşidinin fazla olması. Bugün her çeşit kapalı ve açık cafelere göre radyant ısıtıcı bulmak mümkündür. İster camlı ister seramik... Aşağıda sizlere birkaç model önereceğiz.
  • Bakım gerektirmemeleri. Cafe radyant ısıtıcı cihazları periyodik bakım dışında bakım gerektirmezler, böyle ilave masrafla karşılaşmazsınız.
  • Sessiz çalışması. İnsan kulağının gürültüye karşı hassasdır. 20 desibel üzeri herhangi bir sessiz onu huzursuz hissetmesine,tedirginik yaratmasına ve dikkatinin hemen dağılmasına sebep olur. Radyant cafe doğalgaz ısıtıcılar sessiz ısıtır. Ziyaretçileri rahatsızlık vermez.
  • En düşük seviyede atık. Radyant cafe ısıtıcılar doğalgaz ile çalıştığı için dışarı minimum seviyede atık gaz verir.

Cafe İçin Hangi Radyant Isıtıcıyı Seçmeliyim?

Sizlere önerimiz:

MRC Panel Radyant Isıtıcı

MRC LCD(CAMLI) Isıtıcı

MRC S LCD(CAMLI)

MRC S Panel Radyant

Cihazlarımız hakkında ücretsiz teknik danışmanlık almak isterseniz bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

+90 545 329 01 64

Mira Isı Sistemleri

Social Share